yuvada ilk gün :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
Cvp: yuvada ilk gün :D

yuvalığa girip çıkarak..yuvalığa alıştıklarını ve sevdiklerini gösterir..çiftleşmedilerse çok yakında çiftleşebilirler demek hayırlı olsun:).bu arada mahir abi senin şu dişi kuşun iyileştimi..?

tebessum01

New member
Cvp: yuvada ilk gün :D

Bir sey sorsam Olurmu Acaba Ben Yuvalık Takalı 1 hafta oldu sureklı gırıyorlar ama erkek daha agırlıklı gırıyor yuvalıga Odaları ayrı odaya GIrınce hemen CIkıyorlar yuvadan. fakat bazen 2 saat kalıyorlar bazen daha da uzun bazen bu çiftlesme olayını yuva içinde gercektırme gıbı bır ıhtımal varmı dısarda hıc gormedım cunku ama süreklı gagalasıyorlar fakat bır sabahları bırde aksam ustu otuyorlar bu dıkkatımı cektı. daha önce aynı çiftın yumurtaları olmusve 1 yavrusu olmustur fakat bende degıl 3 4 aylık su an yavrusu ve ayrı 10 gundur kafeslerı yuvalıkları ve yeri degişti sımdı ıse yuvalıga gırıp cıkıyorlar sızce tekrardan yumurtaları olurmu sabırla ve merakla beklıyorum sımdı kendım marangoza bır salma yaptırıyorum daha saglıklı oluyor sanırım kemal beyın konusunda okumustum ve ayrıyeten bir çift daha almak istiyorum salmanın buyuklugu boyu iç derınlık 70 cm boyu 130 cm eni 145 cm yeterlı mı acaba 4 sultan için bırde tam ortadan tel le ayırmak ıstıyorum seyyar yavruları oldukdan sonra ustten teli asagı dogru koyunca kafes 2 ye bölunecek umarım ıyı bır sey olur işte yetıskın bir çift sultana ıhtıyacım var. petshop taraftarı degılım arastıyorum umarım ıyı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...