Yolun başındayız ?

Aykut tosun

New member
Cvp: Yolun başındayız ?

Kuşların ikisini de farklı zamanlarda Ahmet Fatih hocamdan sahiplendim, kendisi sağ olsun çok yardımcı oldu.

Herkese yorumlar için teşekkürler.

Cvp: Yolun başındayız ?

Ceku (yeşil olan) nun dişi olduğunu düşünüyorduk, kanat hareketlerinden dolayı ilk mesajlarda videosu mevcut. Normalde iyi anlaşıyorlar birbirlerini kaşıyorlar vb..
Altta video paylaştım cekunun hareketleri ne anlama gelir sizce

https://youtu.be/Lvmm9gKGAq8

Aykut tosun

New member
Herkese iyi bayramlar.
Ceku (aralık 2015 doğumlu) ve arifi ahmet fatih güngör beyden farklı zamanlarda sahiplenmiştim. Erken olduğu söylenmişti ama dayanamadım ve yuvalık taktım kafese. Öncelikle kendisi ve bülent beye sonsuz teşekkürler forumda yazdıkları herşeyden faydalandım ve diğer aktif üyelerin paylaşımları da çok yardımcı oldu herkese çok tesekkürler. Kısa sürede iyi anlaştılar ve 3 temmuzda ilk yumurta 5 temmuz yani bugun 2. Yumurta geldi. Hergün yumurta maması veriyorum. Bunun dışında yumurtaları numaralandırdım ve ilerleyen günlerde döl kontrolü yapacağım okuduğum kadarıyla :)

Aykut tosun

New member
Cvp: RE: Yolun başındayız ?

erkanmedeni®' Alıntı:
Aykut bey hayirli olsun bu zaman zarfinda fazla rahatsiz etmeyin ve yumurtalarin cikim tarihine 1 hafta kala nem oranini arttirmayi unutmayin
Tesekkürler Erkan bey, kafeste duşlukları var ayrıca samsunda yaşıyorum havası çok nemli ekstra bir şey yapmalı mıyım

Aykut bey kulucka suresince banyolugu surekli takili tutmayin ani isi kaybi yasanabilir bu sebebten dolayi yumurtalarda soguma olabilir haftada bir gun takili kalsa yeterlidir

Aykut tosun

New member
Cvp: RE: Yolun başındayız ?

erkanmedeni®' Alıntı:
Aykut bey kulucka suresince banyolugu surekli takili tutmayin ani isi kaybi yasanabilir bu sebebten dolayi yumurtalarda soguma olabilir haftada bir gun takili kalsa yeterlidir
Tamamdır hocam teşekkür ederim