yeni sultanımız duman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceritici

New member

Foroğrafları paylaşmam vesilesiyle de sizlere birkaç sorum olacak arkadaşlar. dumanı elime alıp dışarı bıraktığımda limon da arkasından geliyor. yatakta oynuyoruz dumanla limon da hemen yatağa geliyor gözlüyor yaklaşıyor dumanın hareketlerini izleyip yapmaya çalışıyor. Örnek verecek olursak küpemle oynayıp duruyordu duman omzum çıkardım yatağın üstüne bıraktım orda oynamaya devam etti duman bu sefer limon gelip dumanın ağzından aldı küpeyi. sonra bazen duman omzumda iken limonda gelmeye çalıyor ama konamıyor cesaret edemiyor galiba. Duman sonradan geldi ele alış bir şekilde ve limonu bana yakınlaştırmada çok yardımcı oluyor. Sorun şu ki ikiside dışardayken hiç bir sorun yok eğleniyoruz oynuyoruz ama kafesin içinde uyku vaktine doğru limon hırçınlaşıyor tıslayıp ıstırmaya filan çalışıyor olduğu yerden. Bunda dumanın beni görünce biraz hareketli bir yapıya bürünmesinin de katkısı var elbette :gulumseme: ama yine de üzülüyorum. önerileriniz yorumlarınız nelerdir?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: yeni sultanımız duman :)

MaşAllah Cok Güzeller..Bu Güzelleri Bizimle Paylaştıgınız İçin Teşekkur ederiz cok mutlu ve Sağlıklı görünüyorlar. :) ... Uyku Vakitlerinde Üstlerine Birşey Örtseniz?

ceritici

New member

SERHAT' Alıntı:
MaşAllah Cok Güzeller..Bu Güzelleri Bizimle Paylaştıgınız İçin Teşekkur ederiz cok mutlu ve Sağlıklı görünüyorlar. :) ... Uyku Vakitlerinde Üstlerine Birşey Örtseniz?
O senin ve sultanlarının güzelliğidir serhatcım. :gulumseme: malum kış da yaklaştı havalar soğudu. dediğin gibi üstlerine bişey örtmeye başlasam iyi olur. Sırf onlar için ısı yalıtımı iyi bir kumaş alıp örtü yapmayı düşünüyorum :):) Limonu da samimiyetime inandırdığım gün (ele omza gelmeye başladığı zaman) ev tam karnaval alanına dönecek. Duman bir dk ayrılmıyor omzumdan. onun yüzünden bu sene okulu bitiremeyecem :dil-cikarma:

msgokyuzu' Alıntı:
MAŞALLAH...MAŞALLLAH....
Çoook teşekkürler muhammed arkadaşım :)

bugrahan

New member

fotoğraf makinesini görünce açmıştır hemen kanatları:D[hr]
konu fotoğraf galerisine taşınmıştır..

ceritici

New member

Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz dumanımın suratı sizce sarıya mı dönüşüyor yoksa şu anki sarılığı dişilerde de görülebilecek makul bir sarı düzeyi midir?

farukbas77' Alıntı:
Gerçekten o fotoğraf süper olmuş.
eywallah:)

ceritici

New member

farukbas77' Alıntı:
Bu fotoğraflardan pek anlaşılmıyor sanırım.
En yakın zamanda ayak fotolarıyla daha net fotolarını ekleyecem. Net foto çekemedim ayaklarından.
necatikarabay' Alıntı:
Duman tüy değişimi yapmamış ise bu konuda yorum yapmak zor
Duman bana geleli 11 gün oldu. geldiği yerden 3-4 aylık dediler duman için. o yüzden daha tüy değişimi yapmamış olabilir dediğin gibi.

Sidercoo' Alıntı:
yaw bu gri olan .. :D benim kus sandim bir an .. :) cok guzeller ustad.. :)
öyle gerçekten :gulumseme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...