Yeni Sultan Papağanım Ve sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yumak

New member
HERKESE MERHABA
BENDE DUN 8 AYLIK BIR ERKEK SULTAN PAPAGANI ALDIM
FAKAT KOKUYORUM YA PINEKTE SISIP UYUYOR YADA KAFESIN ALTINDA TAKILIYOR
DUN BIRAZ NETTEN ONA KUS SESLERI DINLETTIM ODA COSTU SONRA SUSTU
COK ILGILENDIM COK KONUSTUM AMA NAFILE
BEN ODADAN CIKINCA SADECE BIR KEZ OTUYOR EFENDIM DIYORUM BIR DEFA ÖTÜYOR
SONRA ODAYA GIRINCE SUSUYOR ... BUNA ANLAM VEREMEDIM AMA BIR AN ONCE CANLANMASINI ISTIYORUM ... KUSCU BIR GAFA TASI KUMU CEKIRDEK VE YEM VERDI BASKADA BIRSEY VERMEDI TAVSIYELERINIZI BEKLIYORUM

levomi

New member
Cvp: Yeni Sultan Papağanım Ve sorularım

benimkisi susmak bilmiyor yerinde duramıyor yeni oyuncaklar aldım korktu ne yapacağımı bilemedim apartman yakında ayaklanacak her saniye ötüyo arada bi ıslık çalınca oh dioz o da günde 10dk ben okula gidince ne olacak acaba bizimkiler dayanamaz bu kuşa ama ben hala seviom ve inanıom uysallaşacaktır daha 3 gunluk bu arada mutlaka dal darı al kuşlar bayılıomuş ama benimkisi yüzüne bile bakmıo

levomi

New member

ozaman inşallah düzelir belki bunalımdada olabilir bir uzmanın tehşisi koyması lazım ama benimkisi 3 gündür şok geçiriyor yeni oyuncakları sanki onu yiyecekmiş gibi davranıyor asabi olduğu zamanlar yemliğin üstüne çıkıyor çok ilginç

alleria

New member

Bnede dün aldım sultanımı ama bugun ishal olmul yada en azından kakası sulu aldığımız yere götürecez ama buyuk bir ihtimal ile ilk gün streesi olsa gerek

Yumak

New member

ALLAH ALLAH GECMIS OLSUN ... SABAHTAN BERI ISTEYIM SABIRSIZLA EVE GITMEK ISTIYORUM NE YAPTI ACABA OGLUMU ARADIM KENDI HALINDE DIYOR ... KIYAMAM YAAAA

Yumak

New member

INSALLAH COK GECMIS OLSUN... EVE GELDIM AMA HALA AYNI KENDINI SISIRIP OTURUYOR ... HIC TEPKI VERMIYOR KI....

sagocusero

New member

Canlanır :) ilk 1 hafta idareet kuşun iradwesine kalmış :D Benimki 2 günde açıldı :) belki o 1 haftada açılır yani :) belli olmaz üstüne gitme ürkütme yeter.

Eşref

New member

Bir süre sonra sus uleyyyn diye feryat edeceksin,1 gün içerisinde bile sana ilgi göstermesi seni araması çok büyük bir şey alışır :)

sagocusero

New member

konuyu biraz dikkatli baktım ishal muhabeti vardı. ishalın geçmesi için patetes vere blirsiniz. ve ürkütmeyin stresten ishal olmuş ola bilir ona sevdigini gösteren tatlı sesle cüleler söyleyin. klasik müzik dinletin [stres atmaya iyi gelio muş ] Ben öyle yaptım ne kadar dogru ne kadar yanlıs bilmiyorum ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...