Yeni Sultan Papağanım Hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engin652

New member
Arkadaşlar Ben Aranıza Yeni Katıldım Daha 3 Saat Önce Bir Erkek Sultan Aldım Pet Shoptaki Adam Bana Eğitimsiz Dedi Ama Eve Geldiği Dakikadan İtibaren İki Gülümseme Hoş Görü Şu An Ellimde Yarın Fotosunu Çekip Paylaşıcam Ayrıca Benim Evimde 1 Hamster,2 Muhabbet Ve 1 Tanede Jako Kırmızı Kuyruk Var Bunlar Aynı Yerde Kalıyorlar Hamster,Muhabbet Ve Jako Kavga Etmiyorlar Hatta Birbirlerini Temizliyorlar Ama Sultan İçin Bu Gecerli Olurmu Bilmem Sizce Yanlarında Dursa Bir Sorun Olurmu ???

bugrahan

New member
Cvp: Yeni Sultan Papağanım Hakkında.

engin652' Alıntı:
Arkadaşlar Ben Aranıza Yeni Katıldım Daha 3 Saat Önce Bir Erkek Sultan Aldım Pet Shoptaki Adam Bana Eğitimsiz Dedi Ama Eve Geldiği Dakikadan İtibaren İki Gülümseme Hoş Görü Şu An Ellimde Yarın Fotosunu Çekip Paylaşıcam Ayrıca Benim Evimde 1 Hamster,2 Muhabbet Ve 1 Tanede Jako Kırmızı Kuyruk Var Bunlar Aynı Yerde Kalıyorlar Hamster,Muhabbet Ve Jako Kavga Etmiyorlar Hatta Birbirlerini Temizliyorlar Ama Sultan İçin Bu Gecerli Olurmu Bilmem Sizce Yanlarında Dursa Bir Sorun Olurmu ???
şu anlık sultanınızın ayrı bir kafeste bulunması çok daha iyi..hemen aynı kafese koyarsanız çok büyük bir hata yapmış olursunuz..kuşunuz daha yeni ortamın stresini atmadan rahatsız etmemeli ve korkutmamalısınız..ortama ve diğer evcillerinize alıştıktan sonra anlaşıp anlaşamadıklarını kontrol edin..

yakamoz33

New member
Cvp: Yeni Sultan Papağanım Hakkında.

Evet beklemeniz hem kuşunuz hemde diğer canlılarınız için daha iyi olacaktır. Malum yeni bir ortam yeni arkadaşlar her iki taraf içinde zamana ihtiyaç olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...