Yeni Sultan Alıştırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakan

New member
Arkadaşlar İLK KEZ 1 papağan alcam ve bu ilk papağanımda 1 sultan hakkında çok fazla bir bilgim yok yakın zamanda alcam ilk geldiğinde neler yapmalıyım sonrasında neler yapabilirim ne zmn kafese elimi uzatıp sultanım elime konar ve kafes boyutu ne kdr ortalama ne kadar olmalıdır

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Yeni Sultan Alıştırma

Merhaba Aramıza Hoşgeldiniz. Aşağıdaki Linkler size yardımcı Olacaktır.

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-evcillestirme-ve-egitim-59.html

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-sultan-papagani-icin-en-uygun-kafes-786.html?highlight=Kafes

bugrahan

New member

evet aslında biraz araştırsaydınız bunu sormanıze gerek kalmayacağını anlayabilirdiniz..bide eğitmi kolaylaştırmak için dal darı edinebilirsiniz..

farukbas77

New member

Evet dal darı çok işe yarıyor ama alacağınız sultanınızın zevkine bağlı.Benim obur çekirdeği çok seviyor ama fazlası zararlı olduğu için aşırıya kaçmamaya çalışıyorum.

bugrahan

New member

farukbas77' Alıntı:
Evet dal darı çok işe yarıyor ama alacağınız sultanınızın zevkine bağlı.Benim obur çekirdeği çok seviyor ama fazlası zararlı olduğu için aşırıya kaçmamaya çalışıyorum.
çekirdeği eğitim amaçlı kullanırsan daha sağlıklı bir eğitimi olabilir..evet yinede aşırıya kaçmaman en doğrusu..

burakan

New member

peki sultanımı kafes ve kendisiyle beraber ne kadara alabiilirim (petshoplardan) :huh: :huh: :huh:

bugrahan

New member

burakan' Alıntı:
peki sultanımı kafes ve kendisiyle beraber ne kadara alabiilirim (petshoplardan) :huh: :huh: :huh:
sultan papağanlarını petshop larda 100-130 civarı bir fiyata bulabilirsiniz..büyük ve kullanışlı kafesler ise 650 tl olanı da var..300 tl. olanı da..kafese göre değişiyor..ancak alacağınız kafesin geniş ve yatay telli olmasına,ayrıca yuvarlak olmamasına dikkat edin..

gorkem87

New member

evden almıyacaksan eminönünde 80 tl ye güzel sağlıklı bi kuş alabilirsin.kafes fiyatlarıda 75 tl. toplam olarak herşey dahil 180 alırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...