Yeni oyuncaklarımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya

New member
Cango ve Çakal'a bayram hediyesi olarak oyun alanlarına yeni oyuncaklar yaptım :) sizlerle paylaşmak istedim.

Oyun alanımızın son hali :)

Çakal'a yaptıklarım :)

Cango'nun kafesinden ufak bir kare :)

Cango'nun oyuncak sepeti :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Yeni oyuncaklarımız

Hülya Abla aslında resimlerin direk linkini koysanda direk cıksa resmler :) .. Gercekten Harika Elinize Sağlık Cok güzel Olmuş.

123zen123

New member

hülya abla süperr çok mutluyum 5 dakka önce sultan kuşum kendi ismini 2 kere tekrarladı oleyyyy oleyyy

z1rzOp

New member

oyuncaklar gerçekten müthiş. tebrik ederim. keşke benim kuşum da böyle şeylere ilgi duysa :( her şeyden korkuyor, kafesine böyle şeyler taksam, kafesi terk eder :) bu korkaklığı nasıl aşacağız bilmiyorum :(

Hülya

New member

z1rzOp' Alıntı:
oyuncaklar gerçekten müthiş. tebrik ederim. keşke benim kuşum da böyle şeylere ilgi duysa :( her şeyden korkuyor, kafesine böyle şeyler taksam, kafesi terk eder :) bu korkaklığı nasıl aşacağız bilmiyorum :(
Teşekkür ederim..Zamanın da bizde korkuyorduk :) artık korkmuyoruz ne bulsak oynuyoruz...Sabır, sabır diyorum ben sadece :)

Noldor

New member

Elinize sağlık çok güzel olmuşlar.Kuşlarınız bu seferde mutluluktan uçucaklar :f10:

Hülya

New member

Noldor' Alıntı:
Elinize sağlık çok güzel olmuşlar.Kuşlarınız bu seferde mutluluktan uçucaklar :f10:
Teşekkür ederim :) Cango hayatından çok memnun ama yeni Cennet papağanımı daha salmaya başlamadım o neler hissedecek bilmiyorum :)

z1rzOp

New member

CangomVeBen' Alıntı:
Teşekkür ederim..Zamanın da bizde korkuyorduk :) artık korkmuyoruz ne bulsak oynuyoruz...Sabır, sabır diyorum ben sadece :)
umarım öyle olur ama hiç ümidim yok :) kuş bana geleli 1 ayı geçti, hala avizelerin üzerinden indiremiyoruz. :)

Hülya

New member

z1rzOp' Alıntı:
CangomVeBen' Alıntı:
umarım öyle olur ama hiç ümidim yok :) kuş bana geleli 1 ayı geçti, hala avizelerin üzerinden indiremiyoruz. :)
Geçen bu bir aylık zaman zarfında neler yaşadınız, nasıl bir yol izlediniz eğitimin hangi seviyesindesiniz bilmiyorum ama sorun var gibi geldi bana :) İnşallah en kısa zaman da alışırsınız.

z1rzOp

New member

CangomVeBen' Alıntı:
Geçen bu bir aylık zaman zarfında neler yaşadınız, nasıl bir yol izlediniz eğitimin hangi seviyesindesiniz bilmiyorum ama sorun var gibi geldi bana :) İnşallah en kısa zaman da alışırsınız.
kuş bana geldiğinde çok yabaniydi. eski sahibi zorla eline alıp seviyormuş :D benimde ilk tecrübem, evcilleştirmek onun için sıkıntılı oluyor. ama yinede iyi yol kat ettik. şu anda elimden yem yiyor, elime geliyor, omzuma alıyorum falan. yinede kendini kesinlikle sevdirmiyor yada öptürmüyor :) siz maşallah çok iyisiniz, Allah nazardan saklasın, tadınız bozulmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...