yeni erkek kuşum aşil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aşil

New member
arkadaşlar benim erkek sultanım ölmüştü. 2 haftadır yetişkin bir erkek arıyordum. bu gün çarşıda gezerken devamlı müşterisi olduğum petshop uğradığımda kum almak için bir sultan sesi duydum ama kuşu görmeden kuş çok canlı bir şekilde ötüyordu. sonra kuşu gördüm çok güzel bir pied sapsarı sırtında ince paralel çizgi gibi gri renk var. bir ibiği var teltel sık ve uzun. veren kişi jako almış. bu sultanıda petshop vermiş bu günün en güzel olayı paylaşmak istedim. maşallah:)

Cvp: yeni erkek kuşum aşil

Evet yani işin o kısmına bir netlik getirelim. İşin güzel yanı petshopta evinden olmuş bir sultan görmek mi? Yoksa o sultanı oradan kurtarmış olup aradığınızı bulmuş olmanız mı? Söyleyin de güzel mi değil mi bilelim. Ve de aldıysanız resimlerini hatta videosunu görelim bu yakışıklının.

sagocusero

New member

Elaman' Alıntı:
Evet yani işin o kısmına bir netlik getirelim. İşin güzel yanı petshopta evinden olmuş bir sultan görmek mi? Yoksa o sultanı oradan kurtarmış olup aradığınızı bulmuş olmanız mı? Söyleyin de güzel mi değil mi bilelim. Ve de aldıysanız resimlerini hatta videosunu görelim bu yakışıklının.
aynen :) öyle .d

farukbas77

New member

Resim yüklemek için siteler var resimyukle.com , hızlıresim.com vb. siz google a resim yükle yazın çıkar resimi yükledikten sonra karşınıza yüklediğiniz resim çıkacak altında da forumlar için resimlerin linki var o linki kopyalayıp yazacağınız yoruma yapıştırın sonra gönderin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...