yemliğin üstünde uyuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
Arkadaşlar...kuşum önceleri uyku zamanında bir köşeye çekilip orda uyuyordu,şimdi ise uyku zamanında hep üstü kapalı yemliğin üstünde uyuyor ve sevmiş olmalı ki her gece orda uyumaya başladı,bayıldı yemliğin üstüne, indirmedim ordan,yemliği alıp başka yere taktım olmadı,yemliği yere bile koydum olmadı...yemliğin üstünde uyumuasının sorunu da ora durduğunda hep yemliğin içine dışkılıyor ve ben her sabah boşaltıp yıkamaktan bıktım daha o bıkmadı ve ben bu garip alışkanlığı nerden gördüğünü analmış değilim ordan indirincede bağırıyor bas bas adamı deli ediyor.benim ne yapmam lazım???

Cvp: yemliğin üstünde uyuyor...

Bunun ne zararı var sizin için anlayamadım?
İstediği yerde dursun, istediği yerde oynasın, istediği yerde uyusun bir mahsuru olmaz...

bugrahan

New member

Yahya SAYIN' Alıntı:
Bunun ne zararı var sizin için anlayamadım?
İstediği yerde dursun, istediği yerde oynasın, istediği yerde uyusun bir mahsuru olmaz...
ben zten uyumasın demiyorum sadece bu yemliğin içine dışkılamasına çözüm bulmaya çalışıyorum...yorumu dikkatli okursan sevinirim yahya abi.
hatta bu durum fazla ileri gitti sürekli yemliğin içine dışkılıyor ve o kadar yem ziyan oluyor...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Kafese Başka Şeyler Koysan İlgisini cekicek? oyuncak Vs .Yemlik cinsinide değiştirebilirsin.Başka Model Değişik bir yemlik koy.Olmadı AKıllı yemlik al :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...