Yeme düşmek üzere olan cennet bebekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Sevim

New member
Arkadaşlar tekrar merhaba. konuyla ilgili bir güncelleme yapmam gerekiyor. İçişleri bakanından aldığım ültimatom sonucu üzülerek bütün kuşlarımı sahiplendirmek zorundayım. Anne baba ve iki aylık dört yavruyu sahiplendireceğim.Anne ve baba iki gün önce yavruları ayırır ayırmaz tekrar düzenli olarak çiftleşmeye başladılar.Sanırım ilk yumurtayı bir hafta on güne kadar görürüm. En son 5 yumurtanın hepsinden yavru çıkardılar. Özenle bakıp büyütüyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim. Maalesef gönderim yapmak istemiyorum. En son Muş tan aradılar gönderebilir misiniz diye ama sizde takdir edersinizki bir canlıyı otobüsle bu kadar uzağa göndermeyi doğru bulmuyorum.İlgilenen arkadaşlar özelden irtibata geçebilirler.fiyat konusunda makul bir meblaya anlaşabileceğimizi umuyorum. Teşekkürler.

Cvp: RE: Yeme düşmek üzere olan cennet bebekler

Merhaba ankarada yaşıyorum cennet yavrularından 1 tane almak istiyorum. 0507 628 6980 Whatsapp ya da mesaj yoluyla da geri dönebilirsiniz ya da burdan cevaplarsanız seri bir şekilde geri dönüş yapabilirim. Erkek almak istiyorum. Fiyat nedir ve ankarada nerde oturuyorsunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...