Yem problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glcn

New member
Arkadaşlar paşa bir türlü yemin yüzüne bakmıyor durmadan çekirdek yiyor koymadım bir gün çekirdek yemini arada bir gidip yermiş gibi yaptı dayanamadım koydum çekirdeği bende tekrar ne yapmalıyım çekirdek seviyor evet ama dokunmasın sonra bilemedim :huh:

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Yem problemi

Cekirdek Koymayın Mecburi yem yicek ve alışacaktır İlk zamanlar biraz zor olur bağırış cağırız ama Alışır.

glcn

New member

tamam çünkü çekirdekten başka bir şey yemiyor çekirdeği kaldırıyorum peki ne kadar ve nasıl aralıklarla vermeliyim yani misal hafta da bir gibi mi olmalı nasıl yapmalıyım

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

glcn' Alıntı:
tamam çünkü çekirdekten başka bir şey yemiyor çekirdeği kaldırıyorum peki ne kadar ve nasıl aralıklarla vermeliyim yani misal hafta da bir gibi mi olmalı nasıl yapmalıyım
O Cekirdekli Olan papağan yemlerini normal karışık Muhabbet Kuşu Yemiyle Karıştırın Günlük En fazla 4 5 tane cekirdek yiyebilecek kıvama getirin..günlük 4 5 adet cekirdekten fazlası zarardır..

sagocusero

New member

Sen Dua Et Yem yiyior bizimkide Çekirdegin yüzüne bakmıyor :D 1-2 tane yiyior bıkarıyor :) keşke bizimkide çekirdek yese :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

black_jack' Alıntı:
çekirdeği yemin içine koyun yemle beraber karıştırın verin o neyden ne kadar yiyeceğini bilir..

Canının İstedigini Yerler genelde...Cekirdek seviyorsa cekirdek,Aspur Seviyorsa Aspur yer ,Malesef biz insanlar gibi degiller :) Yani Bizim Ayarlamamız lazım

glcn

New member

Canının İstedigini Yerler genelde...Cekirdek seviyorsa cekirdek,Aspur Seviyorsa Aspur yer ,Malesef biz insanlar gibi degiller :) Yani Bizim Ayarlamamız lazım
[/quote]

aynen takip ediyorum canının istediğini yiyor yiyebileceği başka şeyler koyuyorum salatalık marul falan yüzüne bakmıyor dal darıya bayılıyor bir de çekirdeğe :gulumseme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...