Yavrularımız

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Merhaba Arkadaşlar Sultan papağanlarımızın 2 yawrusu var şuanda maşallah Anne baba çok güzel bakıyor 🙏 Anne Lutino Baba Grey yavruların resmini paylaşacağım size renkleri şimdiden belli olurmu ne renk olacaklar acaba Biri 19 günlük diğeri 16 günlük😌
20190923_100939.jpg
20190923_100710.jpg
20190923_100724.jpg

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Muhabbet Kuşu, Diğer Evcil Hayvanlar
Maaaaşallah kardeşim kuşlar çok güzel büyük ihtimalle yine birisi lutino diğeri grey olur

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Ağızları gözleri hep mama içinde anneleri yeni yedirmisti🤭 1aylik olmalarına 1 hafta kaldi🙏 Çok tatlılar dimi 🤗 ilk kuluçka ilk yavrularımız ilk göz ağrılarımız 🥰 Limonumun yavruları 🥰

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Maşallah her geçen gün tüyleniyorlar ve büyüyorlar :) Çok sevimli görünüyorlar :love: renkler yanlış bilmiyorsam Pied

Dostum kelimesi bayan içinde kullanılır,erkek içinde kullanılır....Şimdilerde kullanılan kanki kelimesi :) Yakın arkadaş,kardeş

Örnek : Mehmet bey ve Ayşe hanım aile dostlarımız.

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Maşallah her geçen gün tüyleniyorlar ve büyüyorlar :) Çok sevimli görünüyorlar :love: renkler yanlış bilmiyorsam Pied

Dostum kelimesi bayan içinde kullanılır,erkek içinde kullanılır....Şimdilerde kullanılan kanki kelimesi :) Yakın arkadaş,kardeş

20191006_095010.jpg

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı

Yavrularımız yuvadan çıktılar 😌
Cinsiyet tahmini şuan yapılabilir mi? Yoksa nezaman anlaşılır şuan 1 aylık oldu ikiside