Yaş , Cinsiyet , Tür Tahmini.Fotoğraf Ve Video Mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canxali

New member
İlk link ötüş videosu var.Sanırım bu sultanı görünüşünden erkekmi dişimi anlayamıyoruz o yüzden vidyoyuda koyayımd dedim.
http://youtu.be/TUHKSNSK8x0

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Yaş , Cinsiyet , Tür Tahmini.Fotoğraf Ve Video Mevcut

Tür: Lutino
Cinsiyet: Dış Görünüşten anlaşılmaz videoda erkek ötüşü sergilemiyor,Melodik se erkek.. Tek Tip Cruk Cruk şeklinde ise dişidir..(Erkekse Ortama tam alışana kadar melodik ötmeyebilir ) dedigim gibi dış görünüşten anlaşılmaz ama yapısı erkek gibi duruyor tahminim :)

canxali

New member

marry23' Alıntı:
Kuyrugu neden öyle . ??
pasa16' Alıntı:
kuşu karga mı kovaladı -:)
:) petshopta kafesi darı vardı ve 4 sultan birlikte yaşıyolardı.kafesin darlığından birbirlerini didiklemişler:D

[hr]
Bi de aklıma takılan bişey sol ayağına fotolarda dikkat ettinizmi? Çubuğa tam kavramıyor.

Cinsiyet belirtecek bir ötüş yapmıyor. Ayakta da birşey varmı kestiremedim fakat normal gibi. Kuyruk perişan sanki arkada bir kalkıklık varmış kalça biraz düşükmüş gibi geldi ama sanıyorum o da kuyruktan öyle geldi. Birkaç ay bakın kendisini iyice toparlasın sonra yeniden konuşur son halini inceler değerlendiririz. Mutluluklar...

canxali

New member

Elaman' Alıntı:
Cinsiyet belirtecek bir ötüş yapmıyor. Ayakta da birşey varmı kestiremedim fakat normal gibi. Kuyruk perişan sanki arkada bir kalkıklık varmış kalça biraz düşükmüş gibi geldi ama sanıyorum o da kuyruktan öyle geldi. Birkaç ay bakın kendisini iyice toparlasın sonra yeniden konuşur son halini inceler değerlendiririz. Mutluluklar...
sağolun çok teşekkürler

farukbas77

New member

Sizi endişelendirmek istemem ama parmağında bir kırıklık var gibi düz bir alanda yürürken bir izleyin yürürken bir aksama varsa veterinere götürün derim ne olur ne olmaz.

Parmağında bir kırık olmuşsa da o mazide olmuş ve belkide hafif sorunlu kaynamıştır. Ancak şu anda aktif bir kırık görünmüyor. Aksi durumda ayakta şişlik, kızarıklık görürdük ve kuş acı çektiğini belli ederdi. O yüzden endişelendirmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...