yardımcı olabilirseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Arkdaşlar forumda daha yeniyim üreme hakkında bişeyler sormak istiyorum
1. ben 1.5 önce sultan papağanı aldım erkek çünkü çok güzel ötüyor ve yanına 3 gün önce dişi aldım fazla bilgim olmadoğı için hemen yan yana koydum.Erkek dişi sultanım ile çiftleşmek istiyor ama dişi istemiyordu sabah bi baktım bu sefer dişi erkek sultanıma kur yapıyor onu kaşıyor ama erkek biraz gönülsüz gibi sizce çiftleşme olurmu
2. kafese yuva ve banyo takıyımmı
güzel cevaplarınızı bekliyorum

Cvp: yardımcı olabilirseniz sevinirim

mahir' Alıntı:
Arkdaşlar forumda daha yeniyim üreme hakkında bişeyler sormak istiyorum
1. ben 1.5 önce sultan papağanı aldım erkek çünkü çok güzel ötüyor ve yanına 3 gün önce dişi aldım fazla bilgim olmadoğı için hemen yan yana koydum.Erkek dişi sultanım ile çiftleşmek istiyor ama dişi istemiyordu sabah bi baktım bu sefer dişi erkek sultanıma kur yapıyor onu kaşıyor ama erkek biraz gönülsüz gibi sizce çiftleşme olurmu
2. kafese yuva ve banyo takıyımmı
güzel cevaplarınızı bekliyorum
Hoş geldiniz. Öncelikle sultanlarınızın fotoğraflarını ve mümkünse videolarını görmek isteriz. Sorularınıza gelince %90 ihtimalle eş tutarlar ancak 3 gün bu iş için genelde çok kısa bir süre. Kimi zaman çiftleşmenin olabilmesi için bir kaç ay kimi zaman da birkaç gün gerekiyor. Yuva ve banyoluk takmanız süreci hızlandırabilir. Artı olarak beslenmelerine özen göstermeniz gerekir. Vitamin takviyesi, marul, havuç, kenevir, nijer tohumu gibi besinler sürecin hızlanmasına katkıda bulunur. Madem artık yanyana koydunuz yapacağınız şey fazla rahatsız etmemek. İlgilerinin başka yer ve şeylere kaymasına engel olmak ve iyi bakmak. Artı olarak olabilecek her hangi bir kavga vs durumuna karşın gözlem altında bulundurun. Ve amacınız yavru almaksa yuvalığı ve banyoluğu kafeste bulundurun.

mahir

New member
Cvp: yardımcı olabilirseniz sevinirim

ikisinin 1 resmi var ama sabah yüklerim bide telden çektim dijital foto makinam yokta :D

Uploaded with ImageShack.us

erkek sultan papağanım (mülayim :) dişinin (pakize :) resimleri yok sabah çekip koycam

buda video ama sadece dişi ötüyor :D

http://www.izlesene.com/video/video-0002/4399677

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...