yalnız kalma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
selam arkadaşlar.saat 8 gibi dışarı çımıştım.saat11-12 gibi eve dönmüştüm ve eve döndüğümde kuşum bütün çekirdeklerini etrafa atmış ve şekerinide yemeden kemirip kafesin zeminine atmış. geldikten sonra 1 saat kadar şiddetli derecede titredi ve sonraki sabah düzeldi.bu uzun süre yalnız ve karanlıkta kalmasına mı bağlı? kuşumu bu şekilde evde bırakamaya devam edemezsem ne yapmalıyım?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: yalnız kalma...

Eş Alabilirsin Mesala? Sıkıntıdan O şekilde davranması normal :)

Mehmet

New member

aydınlık olan yerde bıraksan daha iyi olur çünkü karanlık onlar için uyucakları zaman daha iyi olur bunlara dikkat et uzun süre yanlız kalırlar fakat sen gelince hemen onunla konuş ve ilgi göster :)
bu arada konuları dogru ve düzgün yerlere açarsan bizde taşımak zorunda kalmayız anlayışın için teşekür ederim Gözkirp:

bugrahan

New member

çıkmadan kafesinin kapısını açık bırakabilirmiyim çünkü eş almayı pek düşünmüyorum...

Mehmet

New member

şöyle durum öevcut evde çicek ya da mutfak her hangi bir yaralanabilecegi ve ya zehirlenebilecegi zararlı olan ne var ise onların tedbirini aldıktan sonra bu işlemde sıkıntı olmaz hem sen rahat olursun hem sultancigin :D

warlock

New member

SERHAT' Alıntı:
Eş Alabilirsin Mesala? Sıkıntıdan O şekilde davranması normal :)
Gözkirp:Gözkirp:Gözkirp:
oyun alanı yap, [hr]
bugrahan' Alıntı:
çıkmadan kafesinin kapısını açık bırakabilirmiyim çünkü eş almayı pek düşünmüyorum...
odada tehlikeli olacak şeyler var mı(e kablosu prizi kemirilecek zararlı madde?)

bugrahan

New member

yok zaten çıkarmadan önce hepsini kaldırıyorum, diğer odalara gitmemesi içinde kapıyı kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...