Veee Cennet Papağanı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce istanbula gitmiştim ve cennet papağanı alacaktım ama istanbulda aldığım bi haber beni üzdü 4 senelik muhabbet kuşum ( Aşkım ) ölmüş çok üzüldüm benden kaynaklanan bişi deyil ama canım sıkıldı :(
Ve cennet papağanımı aldım :D :D

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Veee Cennet Papağanı :)

Hayırlı Olsun ,Mutlu Birlikteliklr:)

mahir

New member

resim çetirmiyo çok hareketli maş. bende video çektim görüntü kötüdür ama yinede bakıp bi cinsiyet yaş tahmini yaparsanız sevinirim boş yorumlarınızı bile beklerim :D :D :f10:
http://www.dailymotion.com/video/xlci6q

bugrahan

New member

sultanın için üzüldüm mahir abi...yeni cennetlerin de hayırlı olsun,herangi bi sorunun olursa sormaktan çekinme..bide bende video açılmadı.

mahir' Alıntı:
resim çetirmiyo çok hareketli maş. bende video çektim görüntü kötüdür ama yinede bakıp bi cinsiyet yaş tahmini yaparsanız sevinirim boş yorumlarınızı bile beklerim :D :D :f10:
http://www.dailymotion.com/video/xlci6q

Valla söyeleyebileceğim pek te fazla birşey yok. Güzel ve sağlıklı bir kuş, sultanla aynı kafese koyma sakın. ALLAH mesaut etsin :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

İhtiyar Olmadığı Kesin :)

farukbas77

New member

Çok sağlıklı bir papağanınız varmış uzun birliktelikler.Ben cennet papağanı beslemek isterdim ama biraz ses bakımından benim açımdan sıkıntıları varmış onun için ben sultan papağanı besliyorum.Tekrar uzun birliktelikler diliyorum:gulumseme:

mahir

New member

farukbas77' Alıntı:
Çok sağlıklı bir papağanınız varmış uzun birliktelikler.Ben cennet papağanı beslemek isterdim ama biraz ses bakımından benim açımdan sıkıntıları varmış onun için ben sultan papağanı besliyorum.Tekrar uzun birliktelikler diliyorum:gulumseme:
saol evet sesi biraz çok çıkıyor ama bazen korkunca bide kızınca ama çok güzel ötüyor :D [hr]
yakamoz33' Alıntı:
Cennettinzle size mutlu birliktelikler dilerim:f10:
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...