Ve Itır ile Kıtır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya

New member
Sadece Çakalla da kalmadım tabi :) ispinozları da görünce dayanamadım, Itır ve Kıtır da ailemize katıldı.

http://imageshack.us/photo/my-images/40/hindu1.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/208/hindu2.jpg/

Çok ilginçtir eve getirip kafeslerine yerleştirdim; hemen kestiğim peçeteleri yuvaya taşıdılar yumurta maması koymuştum onu yediler sanki hep bizimle o kafeste yaşıyorlarmış :)

http://imageshack.us/photo/my-images/217/hindu3.jpg/

Çakal 'da http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-ve-ailemizin-yeni-uyesi-cakal.html?pid=10563#pid10563 bu konuda mevcut :)

farukbas77

New member
Cvp: Ve Itır ile Kıtır :)

Peki hayvansever birisiniz ama bu hayvanların bakımı zor olmaz mı sizin için.Ben şahsen MİÇO ya zor bakıyorum.Ama ailemle olduğumdan dolayı ayrı bir evim olsa zaten hemen hayvanat bahçesine çevircem:D

Hülya

New member

Ailemde memnun hayatından çok şükür :) bakımları zor gelmiyor pazar sabahlarımı onlara ayırıyorum tüm temizliklerini yapıyorum ben çok seviyorum onlarla ilgilenmeyi.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Hayırlı Olsun Hülya Hanım,Yavrulama Konusunda Hint Bülbüllerinin üstün yoktur :) Cok yavrularlar..

sagocusero

New member

Hülya abla :D Öncelikle çok Tebrikler :) Bunca Kuşnuz var :d Annemler izin vermio mlsf bana :S Anca Cafer :) Ama cafer pek soguk :D ya :D elime çıkmıyor hayla :D neden acaba alalı 3 hafta oldu her halde :S elmden yemek yiyior . çekirde yiyior . elme , vs. yiyior ama elime gelmiyor bazen kendinide sevdiriyor :D

Hülya

New member

SERHAT' Alıntı:
Hayırlı Olsun Hülya Hanım,Yavrulama Konusunda Hint Bülbüllerinin üstün yoktur :) Cok yavrularlar..
Teşekkürler :) yavrulasınlar onlara da bakarız.[hr]
sagocusero' Alıntı:
Hülya abla :D Öncelikle çok Tebrikler :) Bunca Kuşnuz var :d Annemler izin vermio mlsf bana :S Anca Cafer :) Ama cafer pek soguk :D ya :D elime çıkmıyor hayla :D neden acaba alalı 3 hafta oldu her halde :S elmden yemek yiyior . çekirde yiyior . elme , vs. yiyior ama elime gelmiyor bazen kendinide sevdiriyor :D
Teşekkürler canım.Okuduğum yazılara göre her kuş aynı özelliklere sahip olmuyor belki de senin kuş sevmiyordur yakın teması :) ama sabırlı ol bir elinde yiyecek varken uzak da tut diğer elini köprü olarak kullan ben Cango yu bu şekil de alıştırdım sevdiği yiyeceğe ulaşmak için elime çıkmaya başladı.Sevdirme konusuna gelince Cango çok düşkün sürekli sevilsin,kaşınsın istiyor ; dal darıyı elimden yerken hafif hafif dokunmaya başladım sonrasında da alıştı zaten.

Hülya

New member

:) teşekkür ederiz bana geldiğin de dişi olanın tüylerin de sorun vardı çıkık çıkık duruyordu tüyleri bende adını çıkık koydum, erkeğin ismi de ona uysun diye kırık oldu :)

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
SERHAT' Alıntı:
Teşekkürler :) yavrulasınlar onlara da bakarız.[hr]
sagocusero' Alıntı:
Teşekkürler canım.Okuduğum yazılara göre her kuş aynı özelliklere sahip olmuyor belki de senin kuş sevmiyordur yakın teması :) ama sabırlı ol bir elinde yiyecek varken uzak da tut diğer elini köprü olarak kullan ben Cango yu bu şekil de alıştırdım sevdiği yiyeceğe ulaşmak için elime çıkmaya başladı.Sevdirme konusuna gelince Cango çok düşkün sürekli sevilsin,kaşınsın istiyor ; dal darıyı elimden yerken hafif hafif dokunmaya başladım sonrasında da alıştı zaten.
Caferde Öyle Sevidior ama okşatmıyor tamamen ürkmesin die çok da kafasını sevmiom :D çekirdek hastası daldırdan bile çok sevio :D

Hülya

New member

O zaman çekirdekleri eline koyunca gelmesi lazım :) mesela ben yulafı avucumun içine koyuyorum cangoya uzatıyorum hemen elime çıkıyor..sevdirme işine gelince dediğim gibi sevmiyorsa işin zor ama sabırla her şeyin üstesinden gelirsin.

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
O zaman çekirdekleri eline koyunca gelmesi lazım :) mesela ben yulafı avucumun içine koyuyorum cangoya uzatıyorum hemen elime çıkıyor..sevdirme işine gelince dediğim gibi sevmiyorsa işin zor ama sabırla her şeyin üstesinden gelirsin.
hülya abla. :D Genele video koydum. Fakat. mesela aşagıki tünekde tutuym çekiredeki gelip yemio :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...