Üretimhanem hakkında

murat_1018

New member
Merhaba arkadaşlar öncelikle bir çift sultanım vardı onların yavrusu oldu dişim öldü aradan bir yıl geçti yavruları şuan 1,5 yaşındalar onlara birer tane çift aldım toplamda 3 çift sultanım var ama 5 aydır eşler ama hiçbirinden yavru alamıyorum son olarak evde kuşşanmadıgımız bir odaya hepsini koydum hepsi birarada olursa yaparlar diye o odaya koydum yine birşey degişmedi bir çiftim tüye girdi sürekli uyuyorlar ne yapabilirim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapacagımı bilmiyorum

Ekli dosyalar

AhmetŞ

Active member
kuşların karşı cinsiyet olduklarından emin olun, ve akışına bırakın zamanla kendi istekleri eş olacaklardır veya eşlerini seçeceklerdir, salmada normal kafeste olduklarından daha rahat olduklarından biraz daha uzun zamanda eşlerini seçerler, akışına bırakırsanız önünde sonunda eş olup yumurta ve yavru yapacaklardır.

murat_1018

New member
Dişi erkek konusunda ötüşlerinden dolayı eminim ama sürekli uyuklamaları canımı sıkıyor.odada sakin sürekli rahatsız etmiyoruz ama bakalım teşekkürler ilginiz için

O kadar yakın lamba kuşlarınızı strest'e sokabilir. Oda yeterince güneş almıyorsa uv-b full spectrum ampul almanızı öneririm.