Ücretsiz Sahiplendirme - Erkek Sultan Papağanı

Arkadaşlar merhaba,

5 yıl önce balkonda otururken birden tüm tatlılığı ile ailemize dahil olan güzel kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum. Sebebim maalesef eşimin tüy temizlemekten bıkmış olması. (Annem de pek hoşlanmazdı tüy temizlemekten fakat benim için katlanırdı... Ana gibi yar olmuyor :) , umarım bu yazdıklarımı eşim görmez. )

Hülasa, Beylikdüzü'nde elden teslim şekliyle canım kuşum Haydar'ı sahiplendirmek istiyorum.

İsim: Haydar
Tür: Split to pearl / pied grey
Özellikleri: Konuşmaz, ara sıra babacık der. Ele kola konar. Kafasını kaşıtır. Tıslama vs. yapmaz. Sadece tanımadıklarına yapar, oda kuşu rahatsız ederseniz. İki kelimeyle: tatlı sert bir kuş :) tam olması gerektiği gibi...

Forumda aktif olmayan arkadaşlara kuşumu güvenip veremem... Anlayışınız için teşekkürler...

haydar.jpg

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Hocam merhaba,

İlanını gördüm ilgimi çekti ama maalesef bu foruma yeni kayıt oldum, kendimden bahsetmek istiyorum biraz ismim Erkan, 1 senedir Sultan Papağanı beslemekteydim, malesef geçen hafta evden kaçtı ailecek üzgünüz mahalledeki bütün petshop lara bile gittim esnafa haber verdim ama maalesef bi sonuç çıkmadı, benimkinin ismide Şakir di buda fotoğrafı,

Yani bu fotoğraf seni ikna edermi bilemiyorum ama gidip petshop dan ne olduğu belli olmayan bişey almak istemiyorum, eğer ilgilenirsen iletisime geçelim

Ekli dosyalar

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Bu arada 40x40x60 boyutunda kafesim, ve vitamininden ilacına kadar bütün ekiplanlarım tam gözünüz arkada kalmasın o konuda ayrıca evim Pendik de istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz bu konuda da herhangi bir sıkıntı yok kaçan kuşunu yavru alıp kendim eğitmiştim tepemden inmezdi 😅