Türkiye'de ve Avrupa'da ilk TR bilezikli CreamFace WhiteFace Anne-Baba ve Bebekleri

canertr34

New member
Cvp: Türkiye'de ve Avrupa'da ilk TR bilezikli CreamFace WhiteFace Anne-Baba ve Bebekleri

maşallah çok beğendim tüyü kadar ömürleri olsun

HarunÇ

Moderator
Cvp: Türkiye'de ve Avrupa'da ilk TR bilezikli CreamFace WhiteFace Anne-Baba ve Bebekleri

ufuk bey, Tebrik ediyorum. Helal olsun.
yerli üretim olsun ithal olmasın vb. nedenler ile senin bu uğraştığın kadar sanayiciler, iş adamları uğraşsaydı , üreten devletler arasında ülkemiz çoktaaan ön sıralarda olurdu .

ademusta

New member

Ufuk abi emeğine yüreğine sağlık massallah hepsi birbirinden güzel ve  birbirinden değerli.

Haluké

Active member

Emeğin ve emekçinin yanındayız sadece.

Avrupa'da henüz varolmayan bir mutasyonu bulup sahiplenme şansına erişmek kıskanılacak bir durum. Bir de bunu üretmek.
İnşallah CF DFDS WF de üretip, bu konuda bi çığır açacağız.

Ufuk bey tebrik ederim siz ve sizin gibi bu ise gonul vermis ustadlarimiz sayesinde daha turkiyede var olayan bir cok cesidi gormek nasip olur insallah bol uretimler dilerim

Nsp' Alıntı:
Maşallah Allah uzun ömürler versin Ufuk Hocam.
canertr34' Alıntı:
maşallah çok beğendim tüyü kadar ömürleri olsun
nurcankavak' Alıntı:
Çok tatlılar maşaAllah :)
HarunÇ' Alıntı:
ufuk bey, Tebrik ediyorum. Helal olsun.
yerli üretim olsun ithal olmasın vb. nedenler ile senin bu uğraştığın kadar sanayiciler, iş adamları uğraşsaydı , üreten devletler arasında ülkemiz çoktaaan ön sıralarda olurdu .
ademusta' Alıntı:
Ufuk abi emeğine yüreğine sağlık massallah hepsi birbirinden güzel ve  birbirinden değerli.
Omery' Alıntı:
Maşallah cok şirinler:)
Haluké' Alıntı:
Emeğin ve emekçinin yanındayız sadece.

Avrupa'da henüz varolmayan bir mutasyonu bulup sahiplenme şansına erişmek kıskanılacak bir durum. Bir de bunu üretmek.
İnşallah CF DFDS WF de üretip, bu konuda bi çığır açacağız.
plus41' Alıntı:
Masallah cok güzel gözüküyorlar :)
erkanmedeni®' Alıntı:
Ufuk bey tebrik ederim siz ve sizin gibi bu ise gonul vermis ustadlarimiz sayesinde daha turkiyede var olayan bir cok cesidi gormek nasip olur insallah bol uretimler dilerim
Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Emek veren herkes benim içinde değerlidir. Bunları ilk aldığımda çok yüksek fiyatlara geldi. Ben almasaydım eminim ki yok olup gideceklerdi. Şimdi ise meyvelerini topluyorum. Şu an avrupadan isteyenler var ama önceliğimiz kendi memleketimiz. İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır. ::)

MERHABA, bu kuşları çaprazlayıp kendiniz mi ürettiniz yoksa anaçları temin mi ettiniz? biraz ayrıntılı bilgi verseniz sevinirim :)

Edit: bir yorumu kaçırmışım :) satın almışsın ama nasıl temin ettin nerden kaça vs :) ?

Son düzenleme: