Teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizlerden aldığım tavsiyelerle daha ilk günden çok yol katettim :) Sultanım artık elimden yem yiyor.dediğiniz gibi çekirdeğinide kestim günde 3-4 tane ödül olarak vericeğim.uçma konusundada kartondan büyük bir oyun alanı yaptım. içinde sürekli kanat çırpıyor. bugün 4-5 saat durdu içinde ve şimdi galiba yorgun düştü sesi çıkmıyor :) sizlerden öğreneceğim daha çok şey var :) çok faydalı bir site gerçekten :) organize edenlere teşekkürü borç bilirim :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Teşekkür ederim :)

:f10: Biz Teşekkur Ederiz... Faydalı Olabildiysek Ne mutlu Bize..

Cvp: Teşekkür ederim :)

harunkorkmaz26' Alıntı:
Sizlerden aldığım tavsiyelerle daha ilk günden çok yol katettim :) Sultanım artık elimden yem yiyor.dediğiniz gibi çekirdeğinide kestim günde 3-4 tane ödül olarak vericeğim.uçma konusundada kartondan büyük bir oyun alanı yaptım. içinde sürekli kanat çırpıyor. bugün 4-5 saat durdu içinde ve şimdi galiba yorgun düştü sesi çıkmıyor :) sizlerden öğreneceğim daha çok şey var :) çok faydalı bir site gerçekten :) organize edenlere teşekkürü borç bilirim :)
dediğim gibi uçması konusunda fazla baskı yapmayın öncelikle kanatlarının acılması gerekiyor çünkü hiç uçmamış henüz. zamana bırakın, yaglanmasını engelleyin oyun oynaması için sürekli izin verin zira bu onun kanat ve diger organlarının gelişimi için çok önemli. sizede zamanla alısacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...