Sürekli kafesin altında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pikaçu

New member
Merhabalar. Ben sultan papağanımı daha yeni aldım insanlara pek alışık değil ve çok korkuyor. Yaşı 1 yaşını geçkin bir erkek. Sabah 6da hepimizi ayağa dikiyor ve sürekli kafesin altına inip kafesin kenarında sağ sol yapıyor çok hızlı bir şekilde. Gagasını tellere dokunduruyor bu hareketinden dişi aradığını anladım ama diğer hareketlerine bir neden bulamıyorum [hr]
Şunu ekleme yi unutmuşum bazen 2 saat boyunca bile yukarı çıkmıyor. Ben kuşların yukarda durmayı sevdiklerini düşünürdüm benim ki aksine hiç yukarı çıkmıyor.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Sürekli kafesin altında.

Hoşgeldiniz , Kimisi Tabanda durmayı daha cok Seviyor ...Hastalıktan Veya herhangi birşeyden Altta durduguna Emin olun?.. Yani Onu Altta durmaya teşvik eden ne Tespit etmeye calışın :)

Özzlem

New member

Normal aslıdna böyle davranması çünkü sultanlarda veya diger kuşlarda alışma süreci var bu bir haftada olabilir 15 günde olabilir 1 yılda olabilir bu size baglı. Başlarda çıkarmayın biraz alışsın 10 gün sonra elinizle dal darı vermeye çalışın veya ballı çubuklar hem size yakından alışmış olacak hemde öle hareketleri kalmayacaktır.

:angel:

Özzlem' Alıntı:
Normal aslıdna böyle davranması çünkü sultanlarda veya diger kuşlarda alışma süreci var bu bir haftada olabilir 15 günde olabilir 1 yılda olabilir bu size baglı. Başlarda çıkarmayın biraz alışsın 10 gün sonra elinizle dal darı vermeye çalışın veya ballı çubuklar hem size yakından alışmış olacak hemde öle hareketleri kalmayacaktır.

:angel:
+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...