Sultanpapaganlari.com hakkındaki görüşleriniz nedir?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Merhaba değerli üyeler,
Sultanpapaganlari.com hakkındaki görüşleriniz nedir? Eksik kısımlarımız var mı? Neler görmek istersiniz? veya görünümden ( tema ) memnun musunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?
Teşekkürler.

Alperen8

New member
Mobil sürün temasının çok hoş durduğunu düşünmuyorum değiştirilebilir.Birde sitede ki bazı şeylerin kullanımı pek pratik değil.Kısayyolu yapılabilir.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Teşekkürler.
* Arıyorum bölümü eklenecektir. ( tabiki yönetici ve üyelerimizle konuşarak ) 
* Mobil olarak ise kullandığımız sistemden ve tapatalk'dan başka alternatifimiz yok. Şöyle bir şey yapılabilir kullandığımız forum mybb, mybb'den vbulletin'e geçebiliriz.

Diğer üyelerimizden de yorumlar, fikiler bekliyoruz.

Haluké

Active member
Arıyorum kısmının olmaması tamamen siz üyelerimizi korumak amaçlıdır. Sultan ararken dolandırıcıların iştahını kabartıyorsunuz, ama onlara ulaşamayınca bizlere sarıyorsunuz.

Haluk hocam, arıyorum ilanı site üzerinden oldukça şeffaf bir şekilde yürütülebilir. mesala, arıyorum ilanının altına kuşunu vermek isteyenlerden çok ayrıntılı fotoğraf ve video istenebilir. geri alma koşulu veya parayı bir hafta sonra verme şartı konulabilir. Ayrıca Referans sistemi kesinlikle olmalı. Örneğin, Emrullah'tan daha önce kuş alıp memnun kalanlar "memnun kaldım" veya kesinlikle tavsiye etmiiyorum diye ilanın altına yorum yapabilir. veya Sitedeki REF sistemine benzer bir satıcı puanlama yapılabilir. bu şekilde puanı düşük olana kimse yanaşmazken yüksek olanlar tercih edilebilir.

Haluké

Active member
Bazı şeyleri atlıyorsunuz veya bilginiz dahilinde değil.
Öncelikle internet siteleri üzerinden canlı satışı ilgili kanun gereği yasak. Mevcut ilanlar bile bizi yeterince derde sokarken, bir de aranıyor üzerinden gelecek olumsuzlukları ben şahsen üzerime almak istemezdim.
Ayrıca x şahsı aranıyor ilanı açtı. y şahsı ilana cevap verdi. Site üzerinden yazıştılar, y şahsı x şahsını dolandırdı.
Böyle bir durumda,
1. Siteye yönelik yaptırımın ne olacağını tahmin edebiliyor musunuz?
2. Bir şerefsizin yapacağı böyle bir eylemin, internet üzerinde oldukça olumlu bir algısı olan böyle bir sayfaya neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musunuz?

Yeni soru sorarken çok zorlanmıştım. Anasayfada Facebook gibi en üstte paylaşım yapmak için seçenek olmalı. Konuya gidip paylaşım yapmak tuhaf oluyor başka sıkıntım yok. Herşey çok hoş. Daha iki üç ay etti buraya dahil olalı. Çok hoş sakin. Herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Sevdim burayı. İlginiz için ayrıca teşekkürler

Ayrıca satış ile ilgili yorum yapmak istiyorum. Arkadaşın dediği gibi canlı hayvan satışları alışverişi bu şekilde yasal değil. Arıyorum diye bir seçeneğin olması güzel olurdu insanların ihtiyaçları karşılanırdı ama günümüz dolandırıcılığı ve yasaları buna el vermiyor malesef. Site yönetimi daha iyi bilir Benin düşüncelerim bunlar

Resim yüklerken yönlendirdiğiniz alternatif site gibi video yükleme düğmesi de olsun. Uygun bir siteye yönlendirip video yükleyebilelim

Lutinos

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Muhabbet Kuşu
Bence konulara daha hızlı cevap verilmelidir ve “Konularım”diye bir kısım eklenirse daha hoş olur cevap var mı diye kontrol edebiliriz. Fakat bence konularda sağlık daha önemlidir bunlara cevap çok daha fazla verilmeli ve yardım edilmelidir.Ve belirttiğim “Konularım” kısmında “Konular” diye bir seçenek olmalı ve “Eğitim”,”Sağlık”,”İlan”,”Yaş-Cinsiyet” “Eğitim süresinin aşırı uzaması-Güvensizlik” “Yavru Bakımı” olarak 6 seçenek olmalıdır ve olursa daha iyi olur.Teşekkürler...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Bence konulara daha hızlı cevap verilmelidir ve “Konularım”diye bir kısım eklenirse daha hoş olur cevap var mı diye kontrol edebiliriz. Fakat bence konularda sağlık daha önemlidir bunlara cevap çok daha fazla verilmeli ve yardım edilmelidir.Ve belirttiğim “Konularım” kısmında “Konular” diye bir seçenek olmalı ve “Eğitim”,”Sağlık”,”İlan”,”Yaş-Cinsiyet” “Eğitim süresinin aşırı uzaması-Güvensizlik” “Yavru Bakımı” olarak 6 seçenek olmalıdır ve olursa daha iyi olur.Teşekkürler...
Forumda bu konular zaten mevcut.