Sultanlarımı Nereye Bırakabilirim? Nasıl Götürebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
valla acil olmasa yazmadım ama çok acil yarın samsuna gidicem ve kuşları bırakabileceğim yer yok zaten temelli gidicem otobgüsler kuşları nasıl götüre bilirim hepsini kafesle almazlar çok yer kaplıyor diye ne yapıyım

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Sultanlarımı Nereye Bırakabilirim? Ne Yapabilirim?

Kuşları Kutuya Koyun? Veya Kücük Kafesler ALın Yolculuk için.

mahir

New member
Cvp: Sultanlarımı Nereye Bırakabilirim? Nasıl Götürebilirim?

saol serhat konu başlığı içinde :)

kutu aklıma geldi ama havasız kalmazlar dimi delik açıcam o küçük kafesten burda yok dediğini anladım ama malesef burda satmıyorlar

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

mahir' Alıntı:
saol serhat konu başlığı içinde :)

kutu aklıma geldi ama havasız kalmazlar dimi delik açıcam o küçük kafesten burda yok dediğini anladım ama malesef burda satmıyorlar
valla kac saatlik yola bagajda kuş yolluyolar Sağ sağlim gidiyor hepsi... Eger Yanına Alıcaksan Zaten birşey Olmaz... Bolca delik ac kutuya sorun olcagını zannetmiyorum yol kac saat?

mahir

New member

5-6 saatlik yol zaten istanbuldanda getirdim kuş sorunsuz bi şekilde ama kutuda sıkıntı olur diye korkuyorum ama mecburum kutuyu deniycem

nurcibrahim

New member

merak etmeyin bit şey olmaz kutuya bolca hava deliği açın, zaten yanınızda götürceginiz için bir şey olmaz. kutuyuda mümkün olabildiği kadar büyük tutun öyle sakız kutusunda falan götürmeyin.

bugrahan

New member

mahir' Alıntı:
5-6 saatlik yol zaten istanbuldanda getirdim kuş sorunsuz bi şekilde ama kutuda sıkıntı olur diye korkuyorum ama mecburum kutuyu deniycem
yol uzun gibi geldi ama yinede gidilebilir.. mahir abi gerektiği kadar fazla hava deliği aç..ne kadar açarsan o kadar iyi..kutuyuda çok dar olmayacak şekilde hazırla..bu şekilde sorunsuz gidebilir..arada bi kontrol de edebilirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...