Sultanlarımı Ayırıyımmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Arkadaşlar sultanlarımı eş yapacaktım ama 2 side erkek çıktı ve ben 2 sindende vaz geçmek istemiyorum onları ayrı kafeslere koyup eğitsemmi sizce ne yapsam kararsız kaldım 2 side erkek olduğu için eğitmeyi düşünüyorum kafesleri ayırsammı

sagocusero

New member
Cvp: Sultanlarımı Ayırıyımmı

Kafesleri ayır derim ama ilgilenmek zor olur 1 ini vermeni tavsiye ederim. veya 1 erkegi ver kesin 1 dişi al yavru al onlardan ve :D yavruyu büyüt ve egit o ayrı 1 zevk diye düşünüyorum :)

mahir

New member

ya öyle ama ksatamonuda 4 tane petshop var ve az sultan geliyor bazıları hasta oluyor ve bide bulara alıştım vermek te istemiyorum ama bakalım belki 1 ni verip dişi alırım ama kafesleri kesin ayırcam :D

farukbas77

New member

Kafesleri ayırmanız bencede uygundur çünkü anlaşmamazlıklar olabilir.Bir de bence birini verin veya satın değiştirin işte her neyse kalanı eğitin sonra eş alın eğitimli bir çift daha iyi olur bence.

yakamoz33

New member

ben hangisi daha evcil ise o kalsın onu eğit sonra uygun bir dişi al ve yavru al. onları eğitmek daha kolay ve eğlenceli olur

mahir

New member

istediğin link olsun buyur D: http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-satilik-sultan-papagani-yavrulari.html?pid=8822#pid8822

sagocusero

New member

Tebirkler Mahir kardeşim :) çok dogru ve yerinde 1 seçim :) :f10: :f10: :f10: :f10: [mutlu olcagına %100 eminim GENEL konu başlıgında Cafer in Ötüş videosu var bende Geçen hafta pazar Kemal abiden aldım :) izle karetayı yeni olmasına ragmen iyi ötüo :) hemen ısınıo :) şimdiden MUTLULUKLAR [ 1 de Altında yazan sorunun cevabını ben veriyim hayır :) koymamış ama bana isim önerdi ben onu koydum Cafer oldu adı ]:)

mahir

New member

isimde lanlışlık olmuş galiba ama neyse :D :D ben beni seven bi kuşum olmasını istiyorum ve alacağım kuşda umarım öyle olacak :D

sagocusero

New member

:DD pardon mahir yazıcaktım annem geldi yanıma benle konustu ynalıs yazdım :) kusura bakma hemen düzeltiyorum seni sevecegine eminim Caferle bugun daldarı egitimi yaptık biaraz :) iyi gitti uzatınca daldırıyı yiyior :) şimididen tebrikler çok sevindim .) karrdeş kuşları sahibi olcaz :) ehehe

mahir

New member

aynen :D artık sen resimleri yüklersin benim sultan bakar ben yüklerim senin sultan bakar :D :D düşünsene geçiyolarmış pc başına resimlere bakmaya :D
-sagocusero : Cafer az kalk bişeye bakacam
-Cafer : Tısssssssss
-sagocusero : tm tm sen takıl dal darı istermydin :D :D

MasterHan

New member

bence ayırmana gerek yok. bende de şuan 2 erkek var. aynı seninki gibi dişi diye aldım erkek çıktı. ilk geldiğinde elimi görür görmez kaçıyodu şimdi 1 hafta olmasına rağmen elimle besliyorum biraz daha zorlasam kaşımaya başlıcam :) diğeri zaten alışkın. yani diyeceğim o ki, ayırmadan da alıştırabilirsin. ayırırsan senin için ek uğraş, ek zahmet olcak.

mahir

New member

farukbas77' Alıntı:
Cafer den tısss gelince koptum o zaman aklımda canlandırınca bayağı komik oluyor:D
aynen bende gözümde canlandırdım da bi komik oluyor :D :D aklımada geliyor :D [hr]
EBakirhan' Alıntı:
bence ayırmana gerek yok. bende de şuan 2 erkek var. aynı seninki gibi dişi diye aldım erkek çıktı. ilk geldiğinde elimi görür görmez kaçıyodu şimdi 1 hafta olmasına rağmen elimle besliyorum biraz daha zorlasam kaşımaya başlıcam :) diğeri zaten alışkın. yani diyeceğim o ki, ayırmadan da alıştırabilirsin. ayırırsan senin için ek uğraş, ek zahmet olcak.
o sorunu çözdüm ya o dişiymiş ötüşleri yanılttı ama 2 petshopa götürdüm 2 side dişi dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...