sultanımın yaşını öğrenmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar sultanımın yaşını öprenmke istiyorum ama ayak resimlerini gönderemiyorum siteye yüklenmiyor boyutu fazla diyor acaba yaşını tahmin edebilecek kişiler bana facebook adresini verebilir mi?

Cvp: sultanımın yaşını öğrenmek istiyorum

Facebook altından ya da başka bir platformda yardım sağlayacak olsak bu forumu kurmazdık. O zaman da kimse başkasının sorduğu soru ve verilen cevaplardan faydalanamazdı.

Şimdi size bir ipucu vereyim. Sultanınızın resimlerini boyutları yüzünden bizimle paylaşamıyorsanız yapmanız gereken hiç bir şekilde bu resmi ufaltmayı bilmiyorsanız en azından face deki albünüzde yer alan sultanınız ile ilgili bu resimleri bilgisayarınıza geri kopyalayın ve bu resimleri bizimle paylaşın. O zaman boyutu büyük hatası ile karşılaşmazsınız. Çünkü onları face'ye eklerken zaten face'in motoru tarafından küçültülüyorlar. Bunu da yapamazsanız sitemizde mevcut olan internete resim ve video yükleme konusunu buraya http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-resim-yukleme-126.html tıklayarak okuyup forumumuza link verebilirsiniz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...