Sultan papaganimin firari ­čśü

Evcil Hayvan─▒n─▒z
Sultan Papa─čan─▒
Merhabalar ;
3 haftal─▒k sultan papaganim var kafeste elimden yem yiyordu , parmagima da ├ž─▒k─▒yordu ama bunlar─▒ hep s─▒rt─▒ bana d├Ân├╝len yap─▒yor y├╝z├╝n├╝ d├Ânm├╝yor ve sol kanad─▒n─▒ elletmiyor oraya hamle yap─▒nca gaga at─▒yor parma─č─▒na, d├╝n ak┼čam temizlerken rahatlamas─▒ i├žin kafesinden ├ž─▒kmak istedi─čini d├╝┼č├╝nd├╝m ve ├ž─▒kmas─▒na engel olmad─▒m . Ak┼čam 8 de kanatlar─▒n─▒ ├ž─▒rpt─▒ ve tavandaki gizli aydinlatma yoluna girdi ­čśů once rahat biraktim sonra kovalamaca oynadik bazisinda yanina geldigim de sinirli bir bakis ve gaga atti , yem kabini tutarak indirmek istedim ama ucarak geri yerine gitti acikinca iner diye dusunerek geceyi boyle gecirdik . sabah 10 da yemli─či tutarak bu sefer onun ├╝st├╝nde durmay─▒ kabul etti─či i├žin annem kafesine koyabilmis. Aksam eve geldigimde beni hic sallamadi ­čśö arkasi bana donuk uyukladi biraz da kacti yine onceden bu kadar tepki yoktu belki geceyi disarda gecirmenin yorgunlugu bilmiyorum ... sizce bu durum normal mi degilse neler yapmam lazim yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim .

Ekli dosyalar