Sultan papağanım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member
Cvp: KUŞUM :D

evet :D ama ısınmasını bekliyorum :) şimdi daha yeni 1 yemek yemeye başlasın :) ozaman paylaşırım :) zaten hemen kafes içinde gezintilere başladı sayılır yabancılık çekmiyor gibi :)

sagocusero

New member

İnşalah .d[hr]
Adını ne koysam söylücek kişiler varsa çok saolun şimdiden :D Rengi gri :) Kuyrugunda sarılık var ucunda kanatlarının altına dogruda beyazlık :)

Kunal87

New member

Can kesin erkek diyebilirim. 1 hafta boyunca rahatsız etme uzaktan seslen . İsmi bence cafer olsun :) ben cok severim bu ismi

sagocusero

New member

:D Kemal abi ismi cafer :) suanda yaklaşmadım sobayı yaktım 1 metre uzagına koydum :) suan etrafa bakıo bana bakıo :) ve çok güzel bir kuş saol Kemal abi :)

bugrahan

New member

sagocusero' Alıntı:
:D Kemal abi ismi cafer :) suanda yaklaşmadım sobayı yaktım 1 metre uzagına koydum :) suan etrafa bakıo bana bakıo :) ve çok güzel bir kuş saol Kemal abi :)
can abicim soba sultan papağanları için zararlıdır.odanın öbür ucunda yakabiliyorsan yak..soba yerine kuşlar için ayrı ısıtıcı türü şeyler var onlardan al..hayırlı olsun..mutlu ve sağlıklı birliktelikler.

sagocusero

New member

bugrahan' Alıntı:
sagocusero' Alıntı:
can abicim soba sultan papağanları için zararlıdır.odanın öbür ucunda yakabiliyorsan yak..soba yerine kuşlar için ayrı ısıtıcı türü şeyler var onlardan al..hayırlı olsun..mutlu ve sağlıklı birliktelikler.
yok öyle bildigimiz soba deil elektirikli ısıtıcı :D adı o zaman aklıma gelmedi :))o yüzden söylemedm :)

farukbas77

New member

O elektrikli ısıtıcılar bir zaman sonra çok ısıtıyor onun karşısında fazla durmak iyi değil kuşunuz için de sıkıntı olabilir önermiyorum yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...