Sultan Papağanım Hasta Yardımcı Olabilrmsiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn4114

New member
SULTANIMDA SON BİR HAFTADIR 2 VEYA 3 DEFA GORUYORDUM BU HASTALIGI GERCI HASTALIKMI ONDANDA EMIN DEGILIM SULTANIM HAPSURDUGUNDA AGZINDAN VEYA BURNUNDAN EMIN DEGILIM BEYAZ PAMUK GIBI BIR SEY CIKIYOR ARTI NEFES ALIRKEN GOSUNU SISIRIP OYLE NEFES ALIYOR AGZIDA SUREKLI ACIK KOTU BIRSEYMI EYER OYLEYSE NE YAPMAM GEREKIYOR LÜTFEN YARDIM

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Sultan Papağanım Hasta Yardımcı Olabilrmsiniz?

O Beyaz kücük kücük kepek gibi? şeyler Kuşun Tüğüdür.. burnuna kacarsa hapşırır..

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

Recep bey yazıları lütfen büyük yazmayınız..Nefes Alırken Cokmu Zorlanıyor Süreklimi Öyle?

hsyn4114

New member

SERHAT' Alıntı:
O Beyaz kücük kücük kepek gibi? şeyler Kuşun Tüğüdür.. burnuna kacarsa hapşırır..

CEVAP VERMEDIMIZ HOCAM Bİ YARDIM ETSENIZ
YANİ YÜN GİBİ ÇİKİYOR ARTI OYLEYSE NEFES ALMASINDAKİ ZORLUK ONDAN OLABILIRMI KOTU BIRSEY OLABILIRMI ACABA [hr]
SERHAT' Alıntı:
Recep bey yazıları lütfen büyük yazmayınız..Nefes Alırken Cokmu Zorlanıyor Süreklimi Öyle?
sureklı yapmıyor ama agzını acık bırakıyor yanı bellı bır sure o sekılde nefes alıyor sonra normale donuyor ama gınede yapıyor aynı seyı gogusunu sısırıyor bırakıyor

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

hsyn4114' Alıntı:
SERHAT' Alıntı:

CEVAP VERMEDIMIZ HOCAM Bİ YARDIM ETSENIZ
YANİ YÜN GİBİ ÇİKİYOR ARTI OYLEYSE NEFES ALMASINDAKİ ZORLUK ONDAN OLABILIRMI KOTU BIRSEY OLABILIRMI ACABA [hr]
SERHAT' Alıntı:
sureklı yapmıyor ama agzını acık bırakıyor yanı bellı bır sure o sekılde nefes alıyor sonra normale donuyor ama gınede yapıyor aynı seyı gogusunu sısırıyor bırakıyor
Kafeste Seri hareket ediyorsa Yoruldugundan o şekilde yapıyordur..Fazla Sıcakta tutmamaya dikkat edin.

Sultanınızın videosunu çekip eklermisiniz bakalım. Artı olarak ishal durumu, ya da burun akıntısı vs gibi bir rahatsızlığı var mı? Mutlaka video ekleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...