Sultan Papağanım hakkında sorular!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Draqo9767

New member
Merhaba ben Umut Kaan yeni üye;

Sultan papağanımı aldığım yerin sahibi aldığım ilk 48 saat üstünü gazeteyle ört hiçbir yeri göremesin dedi. Ben yem koyarken gazeteyi açtığımda sevinçten bağırmaya başlıyor ama zorunluluktan gazeteyi geri kapattığımda kızgınmış gibi bağırmaya başlıyor. Sizce ben gazeteyi açmalı mıyım yoksa satıcıya güvenip bırakmalı mıyım ???

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Sultan Papağanım hakkında sorular!!!

Hoşgeldiniz Aramıza.. Gazeteyi acın tabiki pet shopcu neden öyle bir şeye gerek duydu anlamadım.:mad:

Draqo9767

New member

Bende zaten böyle bir eylemin ne kadar saçma bir işkence olduğunu düşünüyordum satıcıya göre papağanımın yalnızlığa ve kafesine alışması içinmiş

Hülya

New member

Böyle saçmalık mı olur ya :mad: açın gazeteleri çoban köpeğimi alıştırıyorsunuz dayım köpekleri kapatırdı karanlık odalara saldırgan olsun yabancı bilsin diye :huh:

Draqo9767

New member

Valla gazeteleri açtım sevindi kuş. inşallah yukardaki salıncağıda keşfedicek

Hülya

New member

Sevinmiştir tabi :) sultanlar pek salıncak sevmiyor bildiğim kadarıyla benim Cango'm sadece oyun alanın da ki büyük tahta tünek salıncakla ilgileniyor kafes içersin de denedim sevmedi.

mahir

New member

Böyle saçmalıkları neden söyleyipte insanların kafasını karıştırıyorlar anlamıyorum sonuçta onlarda bi canlı ve gittiği ortamı tanımak istiyor böyle saçmalıklara inanmayın Ve en önemlisi ( Bu hatayı bende çok yapıyorum ) Bi evcil alamadan önce araştırıp öyle almak lazımki yalan ve yanlışlara inanmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...