Sultan papağanım bir haftadır hala aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Arkadaslar anlayan birisi bi bakabilirmi :S

1 haftada Alışamaması cok cok Normal Eğitime Devam Edin..

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-evcillestirme-ve-egitim-59.html

Cvp: Sultan papağanım bir haftadır hala aynı

Ama kardes kusura bakma ama bazı arkadaşların yazdıklarını okudum biraz ilerleme kaydetmişler 1 hafta içinde ben 1 haftadır her denileni yapıyorum ama sadece üfleyince yanıma geliyor normalmi :S

Bu kuşundan kuşuna insanından insanına değişir. Öncelikle kuşunuzun daha önce insanlar tarafından ne kadar korkutulduğuna bağlı. Ardından kuşun karakteri söz konusu. Bazı kuşlar biraz sert mizaclı olabiliyor. Her insan aynı olmadığı gibi her kuş ta aynı değil sonuç olarak. Artı olarak kuşunuza sinirli, şevkatsiz ve negatif elektrikle yaklaşmayın. Bunu çok çok çok iyi hissederler. Yapmanız gereken tek şey sabırlı ve iradeli olmak. Öğretilenin dışına çıkmamak. Başarılar...

Unutmadan üyelerin yaşı hemen solda yazıyor, sanıyorum kardeş değil abi demek istedin. Ziraa biz saygıya ve sevgiye çok önem veriyoruz!...

mehmetx009' Alıntı:
özür dilerim daha yeniyimde abi farkedemedim .. ve tavsiyeniz içinde teşekkür ederim
Est. kardeşim kızmadım zaten sadece bilgilendirmek istedim. Sultanınla da dediğim şekilde ilerlemeye çalış. Forumlarımızı bol bol oku birazcık ta sabırla çok başarılı olacağına eminim Gözkirp:

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Şuan O seni bi canavar olarak görüyor mehmet ona sevgi ile yaklaş sevecegine ikna et ilgilen ilgilen sabrett :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...