sultan papaganı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benım sultan papaganım bır gozunu kapalı tutuyor bunun nedenleri sormak ıstıyorum ılgılene olursa sevınırımm

Zeynep

New member
Cvp: sultan papaganı

gözü iltihap kapmış olabilir, gergin bir modda olabilir veya pskolojik bi sıkıntısı vardır. bende de olmuştu, 1 gün bekledim ertesi güne geçti, ilgilendim konuştum vs. düzelmezse eğer genta göz damlası damlatın her 2 gözüne de 1er damla

bı de sey sormak ıstıyorum hıc bı otme yok sureklı uyku modunda tuylerını kabartıyo ılac kulanıyorum ama fayasını goremedım bı kullandıgım ilaç avıdare diğreıde vıtamın yaaa
bana yardımcı olursanız sevınırım korkuyorum olecek dıyeeee

Zeynep

New member

merak etmeyin, kabarık durma, tek ayak içeri çekme ya uyku öncesi davranışlardır ya da gün içinde sürekli oluyorsa hastalık belirtisidir. ayaklarına dokunun, ısısı nasıl? sıcak olmalı, kuşunuz soğuk yerde kalmasın. üşütmüş olabilir ya da dedğim gibi pskolojik bir sıkıntısı vardır. yalnız kalıyordur veya bişeyden ürkmüştür, ortamı değişmiştir. o yüzden böyle davranıyor olabilir. gözünü kapalı tutması da tünekte kabarık durma gibi şeylerin beraberinde gelen bir belirtidir.

ilacı nasıl kullanıyorsunuz?
ben şöyle anlatayım, papağanım grip olmuştu, hapşuruyordu, ötmüyordu, tünekte kabarık duruyordu vs. 10 gün boyunca her akşam aynı saatte suyuna antibiyotik damlattım ve 3. 4. günde canlanmaya başladı. aynı şekilde halen devam ettiğim gün aşırı vitamini var. ve özellikle geceleri üşümemesine çok dikkat ediyorum.

maşallah baya sağlıklı.

pekıı hıc otmuyorr ılac olarak ne kullandınız soylermısınız[hr]
hıc otmuyor aldıgımda 2 vaya 3 kere ottugunu duydum ondan berı yokk evde yanlızz yaaa bılmıyorum ne yapıcamm 3 haftadır boleeee

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Mehmet abi konuları uygun bölüme acarsan sevinirm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...