Sultan papağanı üreten var mı

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

newceri

Active member
Satış bölümündeki yakın tarihli ilanlardaki başlıklardan üreticilere ulaşabilirsiniz.

Sanırım benimle irtibata geçmiştiniz. 9 adet Wf - albino - Lutino yavrularımın 10 gün sonraya kendileri yem kırmaya başlayacağını söylemiştim size.

Evcil Hayvanınız
Şu anda hatırlayamadım öyle bir şey söylediğinizi... Acaba fotoğrafını yollayabilirsinizin🐦🐦

Evcil Hayvanınız
Bir de bem erkek almak isitiyorum da siz cinsini yazmamışsınınz☺

newceri

Active member
15 gün içinde ilan açarım. Şuan yeni yeni yem kırmaya başladılar. Erkek olanların kendilerini belli etmeleri 15 gün sürecektir. Kuşlarda kendi bileziklerim takılı. Pearl 8 aylık, diğerleri 30-40 günlükler.

Evcil Hayvanınız
Ben kafesi kendim yapıyorum. Kafesi bitirince papağanı alırım. Şey bir de fiyatını belirtmemişsiniz:).

newceri

Active member
Erkek olduğunu bilerek alacaksınız.
Sağlıkları konusunda endişeniz olmayacak
ele alışkan ısırmayan olacak.
doğum tarihini bileceksiniz.

Bir kaç petshop baktım. 250-350 arası antibiyotikle bastırılmış, tuttuğunu koparan, cinsiyeti belli olmayan, yaşı bilinmeyen kuşlar kapış kapış gidiyor.

Sizce fiyatı pahalımı?

Evcil Hayvanınız
Ben şu anda papağanı almaya karar verdim.
Ben bildiğim bir pet shop a sordum. Bilezikli falandı sultan papağanları ama 300 tl dediler ben de sizden alsam daha iyi olur diye düşündüm. Ama kendim kafes yapıyorum ve daha bitmedi. Bitince size haber veririm.

Evcil Hayvanınız
Bir de ben WF almak istiyorum da onlar satıştamı:). Yani sadece lutinolardan bahsetinizde