Sultan Papağanı Meyve Yeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Sultan Papağanı Meyve Yeme

Evet harikalar gerçekten. Teşekkürler.

Eklediğiniz videonun video olarak görüntülenmesini sağlamak için mesaj yazdığınız sayfadaki televizyon resmine tıklayıp hangi sağlayıcının videosunu ekleyecekseniz onun ismine tıklayın(mesela youtube'dan bir video ekleyecekseniz Youtube yazısına tıklayacaksınız). Açılan kutuya videounun adresini yapıştırıp onaylayın, bu kadar.[hr]
Bu arada şu ok ile gösterdiğim mutasyon ilgimi cezb etti :)

Hülya

New member

Maşallah çok şirinler bunlar ya :) İnsanın kocaman bir odayı Sultanlara ayırıp onların kalabalık halde yaşamasını izlemeyi istiyor canı bu görüntüler sayesin de :)

gorkem87

New member

Elaman' Alıntı:
Evet harikalar gerçekten. Teşekkürler.

Eklediğiniz videonun video olarak görüntülenmesini sağlamak için mesaj yazdığınız sayfadaki televizyon resmine tıklayıp hangi sağlayıcının videosunu ekleyecekseniz onun ismine tıklayın(mesela youtube'dan bir video ekleyecekseniz Youtube yazısına tıklayacaksınız). Açılan kutuya videounun adresini yapıştırıp onaylayın, bu kadar.[hr]
Bu arada şu ok ile gösterdiğim mutasyon ilgimi cezb etti :)
teşekkür ediyorum açıklamandan dolayı.baya uğraştım çözememiştim.
abi ok ile gösterdiğinle aynı bitane var biraz daha gri ama bende ona cezb oldum.

Sultan Papağanı Meyve Yeme

evet ikisi de güzel sahiplerine ulasiver de yavrularından ithal edelim. yok bu mutasyondan buralarda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...