Sultan papağanı ile yolculuk

Mhtp

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Merhabalar. Benim bi sorum olacaktı. Van dan İzmir e sultan papağanımı götürmem gerek. Uçaklar sadece cennet papağanını kabul ediyorlar. Mecbur otobüsle götüreceğim. Ancak oğluma bişey olur diye çok korkuyorum. 27 saat sürüyor yol. Lütfen bana yardımcı oluuun. Uzun yolda ölür diyenler oldu o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önce bu şekilde yolculuk yapanlar oldu mu acaba ? Bi bilginiz var mı ? Ya da uçakla götürebilen var mı ?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
selamlar,
ben uçak ile monk papağanımı taşıdım herhangi bir problem yok. İstediğiniz türü taşıyabilirsiniz diye biliyorum. Neden sadece cennet papağanı olsun ki?

Mhtp

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Bilmiyorum sunexpress anadolu jetin müşteri hizmetlerini aradım öyle dediler. Tropik bi hayvan cevabını verdi hatta biri. Sorduğumda bu şekilde kurallarımız dediler. Türk hava yolları kabul etti sadece o da aktarmalı uzun sürüyor kargo bölümünde taşayabiliriz kabinelere alamayız dediler. Kararsız kaldım. Kargo bölümü için bi arkadaşım pek iyi şeyler söylemedi o yüzden bişey olur oğluma diye korkuyorum. Uyutuluyor mu kargo bölümünde bilginiz var mı bu konuda ?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Ben 3 sene önce monk papağanımı yanımda kafes içinde istanbul-dalaman thy ile taşımıştım bir problem olmamıştı.
Yeni kuralları bende bilmiyorum.