Sultan Papağanı Eş Tutma

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Arkadaşlar geçenler de bir konu açtım dişi sultanım eve gelen erkekten sürekli kaçıyor diye bir çözüm bulamadım.Sorunum kısaca özetliyim benim dişi bir sultanım vardı 1 hafta önce bir komşumuzun erkek sultanı var ve biz de eş olsunlar diye bize verdiler ilk başta erkek de ürkekti sonra erkek alıştı benim kız alışamadı ama 1 hafta içinde sadece bir kez kızım erkeğin kafasını eğmesine ona dokunarak karşılık verdi. o günden beri 5 gün geçti hala kaçıyor benim kız erkeğin kur ötüşüne karşılık vermiyor erkek yanına geldiği zaman başka tüneğe kaçıyor kaçamadığı zamanda tıslıyor erkeğe.Benim kız yavruken bile uykusunu çok severdi bir sabahtan öğlene kadar öter sonra ara ara şekerleme yapar ötmezdi ama erkek öyle değil çok enerjik hiç öğlen uykusu yaptığını görmedim benim kızıda uyutmuyor hatta erkek geldiğiden beri sabahları da ötmüyor dişi sultanım ve bende dişi sultanımın psikolojik sorun yaşamasından korkuyorum erkeği geri vermem gerekir mi yoksa ilerde alışır mı benim kız. Kuruyemiş vs verdim belki istekleri artar diye ama değişen birşey olmadı Erkek eş olmak istiyor kur yapıyor hatta videoya aldım kur yapışını youtube a attım izleyip yardım etme şansınız var mı eş tutmaları için