Sultan papağanı cinsiyet

Bhalef

New member
Arkadaşın sultan papağanını 5 günlüğüne bakmak için aldım. Eve getirdiğimde benim sultan papağanımla karşılaştırınca erkek böyle yaptı. 

https://youtu.be/4FWhGSO_I48 
Sizce benim kuş dişimi?

Bhalef

New member
Cvp: Sultan papağanı cinsiyet

Boran Ekin' Alıntı:
Fotoğrafını atarmısın kalitesi düşükte

Ama seninki bence erkek
Tabi link atıyorum oradan bakabilirsin 

https://www.dropbox.com/sh/7lmvh5wxnpxm1wz/AAAFHo_asCYn2T22SHk_cQbYa?dl=0

SAdece gözz çevresine Bakarak cinsiyet tahmini yapmak biraz acımasızca melodik ötüş varmı kuşunuzda ve kşunuz ne zamandır sizinle

Bhalef

New member

Boran Ekin' Alıntı:
Peki seninkine eş almayı düşünüyo musun çünkü sultan papağanları tek yaşamayı pek sevmezler
Benim memlekette var erkek ailem evcilleştirene kadar götürmeyi düşünmüyorum

Bhalef

New member

Gogopesttgo' Alıntı:
SAdece gözz çevresine Bakarak cinsiyet tahmini yapmak biraz acımasızca melodik ötüş varmı kuşunuzda ve kşunuz ne zamandır sizinle
Yok sadece sabahları ötüyor ve melodi ötüşü değil sanırım videosunu çekersem sabah atarım size ötüşünü

ouw Erkek olacak Gibi Zamanla öğrenir Ayna koyup tepkisini merak ediyorum gerçekten aşırı tepki verirse erkektir ama dişi sesi gibi değil kısa curk die ötüyor ama altında bir erkeklik vaad ediyor gibi geldi gözüme. :D

Bhalef

New member

Gogopesttgo' Alıntı:
ouw Erkek olacak Gibi Zamanla öğrenir Ayna koyup tepkisini merak ediyorum gerçekten aşırı tepki verirse erkektir ama dişi sesi gibi değil kısa curk die ötüyor ama altında bir erkeklik vaad ediyor gibi geldi gözüme. :D
Peki diğer erkek kuş neden böyle yaptıki acaba daha önceki dişisinede aynısını yapıyordu

Kuş erkek olmadığına emin olmak için ayna dedim ben zaten Kuşun ötüşü değişik geldi o yüzden dişi olma olasılığı daha yüksek ::D sanırım yanlış izah ettim durumu .:D

Bhalef

New member

Gogopesttgo' Alıntı:
Kuş erkek olmadığına emin olmak için ayna dedim ben zaten Kuşun ötüşü değişik geldi o yüzden dişi olma olasılığı daha yüksek ::D sanırım yanlış izah ettim durumu .:D
Valla ayna karşısına koydum çoğu kez öylesine bakıyo  :sleepy:

Bhalef

New member

Bhalef' Alıntı:
Gogopesttgo' Alıntı:
Valla ayna karşısına koydum çoğu kez öylesine bakıyo  :sleepy:
Aslında az önce ayna karşısında gösterince biraz öfelendi

Dişidir Erkek olsa kesin merak edip ötüşler sergileyip kanat aralıgı acardı Büyük ihtimalle dişi oldugunu düşünüyorum :D

hsynsgcn

New member

banada bir yardımcı olurmusunuz bende cinsiyetini çözemedim bir türlü ötüşünü vıdeoyla gosteremıcem ötmüyor çünkü bir süredir nedenını bilmiyorum ama fotografı bu 
[/img]