Sultan Papağanı cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı sadece buraya yazabilirsiniz.

ibcevik

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Muhabbet Kuşu
White face ırkındaki kuşlar 7-8 aylık aylık yüzleri beyazlar. Erkeklerin yüzü bembeyaz olurken dişilerin yüzü tam beyaz olmaz . Yani bu kuş en az 1 yaşında ve dişi umarım anlatabildim.

Deenizzk

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
White face ırkındaki kuşlar 7-8 aylık aylık yüzleri beyazlar. Erkeklerin yüzü bembeyaz olurken dişilerin yüzü tam beyaz olmaz . Yani bu kuş en az 1 yaşında ve dişi umarım anlatabildim.
Merhaba kuşumu aldığım yere götürdüm petshopcu kanadının altını gösterdi ve bu kuş erkek dedi. Mutasyon bir kuş olduğu için yüzünün rengine falan bakılarak cinsiyet tahmini yapılamayacağını söyledi ve papağanımı değiştirmedim. Eğer birkaç aya kur ötüşü yapmak konuşmaya başlamazsa getirin yine değiştiririm dedi. Bugün kuşum melodik bir şekilde öttü ilk defa. Sanırım papağanım erkek ☺️☺️☺️

ibcevik

New member
Evcil Hayvanınız
Merhaba kuşumu aldığım yere götürdüm petshopcu kanadının altını gösterdi ve bu kuş erkek dedi. Mutasyon bir kuş olduğu için yüzünün rengine falan bakılarak cinsiyet tahmini yapılamayacağını söyledi ve papağanımı değiştirmedim. Eğer birkaç aya kur ötüşü yapmak konuşmaya başlamazsa getirin yine değiştiririm dedi. Bugün kuşum melodik bir şekilde öttü ilk defa. Sanırım papağanım erkek ☺️☺️☺️
Ben petshopçuların hiçbirine güvenmem siz güvenebildiyseniz ne ala . İnşaAllah petshopçunuz doğru söylüyordur. 😊

hnnyz

New member
Evcil Hayvanınız
İyi geceler herkese 🙋‍♀️Arkadaşlar gri renkli sultan papağanım erkek biz ona eş olsun diye kesin dişi dediler limonu aldık☺️ emin olmak için kaç kişiye sorduysak limona erkek dediler biz yinede kafese yuvalık taktık aynı gün içine girdiler on beş yirmi günden beri çiftleşiyorlar, sürekli yuvadalar ama yumurta filan yok dişi olmasada çiftleşme olmazdı değil mi?

Ekli dosyalar