sultan için kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan1

New member
arkadaşlar sultan almayı düşünüyorum ileride yanına eş alacağım da kafes fiyatları ne kadardır acaba örnek resim ve site gösterirseniz sevinirim..

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: sultan için kafes

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-satilik-hagen-vision-s01-kafes-339.html?pid=2165#pid2165 Şu Kafeslerden Tavsiye ederim :)

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-kafes-tavsiyeleri-ic-dizayni-58.html?highlight=Kafes+Tavsiye

xTHRee

New member

uygun bir kafesi minimum 90-100 Tl civarında bulabilirsiniz. Ama sultan için orta karar birşey alıcam diyorsan 150-180 civarında birşey vermen gerekebilir ;)

tavsiyem çıkıp petshoplara gidip kafesleri görüp pazarlık etmeniz yönünde. alacağınız kafesin yatay telli olmasına ve yuvarlak olmamasına özen gösterin. biraz da genis olsun muhabbet kafesi almayın.

serkan1

New member

uncheedah kafesinizin resmini yükleyebilrmisiniz rica etsem ? sultanı aldığımda yanında kafesle aldım zaten sitedeki mustafa abiden (myonev) en 24cm uzunluk 33 yüksekliğine ölçmedim oval bişey tek başına ideal kafes ilerdei yanına eş alacağım için araştırmaya başladım

serkan1

New member
  sultan için kafes

silindir değil zaten benm kafes tepesi oval sadece dikdörtgen kafes yani :) bugun pet shopta adam gösterdi 60 dedi arasına tel sokup 2yede ayırabiliyomusun bana kullanışsız gibi geldi büyük mü acaba kafes ölçüleri falan nedir ? ileride yanına eş alırsam rahat edebilirler mi

serkan1

New member
  sultan için kafes

hmm ilerde düşüncem aklımda fikir oldu o kafes sadece fiyat sordum pazarlık falan yapmadım 40 bulurum zaten öle kafesi arayınca pazarlık yaparak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...