Sultan Büyüme Sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukwm1

New member
Arkadaşlar sultan papağanlarımız ne fiziksel olarak ne kadar büyüklüğe ulaşıyorlar? bir sitede sultanlar ile ilgili tam büyümüş eğitimlileri 1400 tl diyordu , merak ettim tam büyümüşten kasıt nedir diye?

gorkem87

New member
Cvp: Sultan Büyüme Sınırı

farukwm1' Alıntı:
Arkadaşlar sultan papağanlarımız ne fiziksel olarak ne kadar büyüklüğe ulaşıyorlar? bir sitede sultanlar ile ilgili tam büyümüş eğitimlileri 1400 tl diyordu , merak ettim tam büyümüşten kasıt nedir diye?
büyük bi ihtimalle başka bi konudur 1400 tl fiyat düzeyinde olanlar bildiğim kadarıyla jakolar. sultan papağanı standarttır ekstra büyümezler.

1400 TL'lik sultan ben bile görmedim henüz. Hani çok değişik mutasyonlar var yurt dışında. Yarısı siyah yarısı beyaz vs enteresan şeyler. ya da sultanla diğer bir papağanın melezi vs eğer böyle nadir bir enteresan tür olsa hadi neyse de devetüyü bile etmez o kadar. Bir karışıklık var sanıyorum.

bugrahan

New member

sultan papağanları maximum 30 cm civarları olurlar..daha büyüyemezler.sizin kasteddiğiniz büyük ihtimalle jako papağanıdır..jakolar genellikle 1000 tl. civarlarında olur..

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Evet Arkadaşlarında Dedigi gibi o Cok büyük İhtimal Sultan Papağanı değildir... Cok Özel bir Mutasyonsa Belki Okdar eder .. ama Zannetmem ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...