Sorun Ve Güzel Haber :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagocusero

New member
Sorunum şuki 64 çok halsiz ötmüyor :( Kafes içinde gezmiyor ve uyuklama halinde hep ve hiç yukarıya çıkmıyor hep kafesin altında ama bu şeylerle birlikde kafese elimi soktgumda kaçmıyor kaçıyorda eskisi çırpınma yok kuyrugunu sevdiriyor :) Ama o halsiz olunca bende üzülüyorum neden halsiz oldu son zamanlarda sizce :( ??

bugrahan

New member
Cvp: Sorun Ve Güzel Haber :)

sagocusero' Alıntı:
Sorunum şuki 64 çok halsiz ötmüyor :( Kafes içinde gezmiyor ve uyuklama halinde hep ve hiç yukarıya çıkmıyor hep kafesin altında ama bu şeylerle birlikde kafese elimi soktgumda kaçmıyor kaçıyorda eskisi çırpınma yok kuyrugunu sevdiriyor :) Ama o halsiz olunca bende üzülüyorum neden halsiz oldu son zamanlarda sizce :( ??
ilk önce şunu söyleyeyim eğer halsiz ve uyuklama halindeyse kenine dokundurtması çok normal..kaçacak kuvveti olmadığından bunu yapıyor olabilir..ilk önce şunu sorayım..ishali varmı? ve ne zamandır böyle?..sorularımı cevaplayın ve onu hiç cereyana marus kalmayacak bir ortama koyun..ve sakın yormayın..

sagocusero

New member

Ceyrana maruz kalmaması için evimiz boya yaprken komşuya verdim komşuya her 2-3 saate 1 gitti ordaki camları kontrol ettm acıkmı die o kadar düşünüyorum kuşumu :( fakat isali var birazcık.. ve kuşum 1-1.5 hafdadır bu durumda :(

nurcibrahim

New member

vitamin destegi ve ilaç kullanıyormusunuz?

haşlanmış patates yedirdiniz mi?

eğer yapmadıysanız hemen başlayın.

bugrahan

New member

sagocusero' Alıntı:
Ceyrana maruz kalmaması için evimiz boya yaprken komşuya verdim komşuya her 2-3 saate 1 gitti ordaki camları kontrol ettm acıkmı die o kadar düşünüyorum kuşumu :( fakat isali var birazcık.. ve kuşum 1-1.5 hafdadır bu durumda :(
dediğim gibi sıcak bir ortamda kalsın..1-1,5 hafta böyleyse geç kalınmış bile olabilir..hemen vitaform başlamanızı öneririm..ayrıca sitedeki ishal ile ilgili bölümü zaman kaybetmeden okuyup uygulayın..

sagocusero

New member

tamam teşekür ederim vitamine hemen yarın başlıcam gittim pet shop kapalı idi :(( maleseff :(( yakın sabah okullar tatil hemen gidip vitamin alcam :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...