Senegal papağanı fiyatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafer Bey

New member
Cvp: Senegal papağanı fiyatı

Almanyadan anneannem getirmişti biri bende biri onda kaldı.
Feci ısırıyoırlar,alıştırmak çok zor ondan önemlisi resmen kafesleri kokuyor 1-2 günde dayanılmaz!
Madem zahmet vericeksiniz ya jako alın yada bütçe kısıtlıysa rozella(elegan);birinin kapasitesi çok yüksek zeki diğeri ise çok güzel renklere sahip sakin bir kuş.

farukbas77

New member

Kafesi kokuyor derken pisliğimi kokuyor.Ama büyük ihtimal onu engelleyen bir şey vardır.Besleyenler besliyor ve çok iyi eğitiyor.Onun için veteriner olmak lazım hem sağlığından anlıcaksın hemde bakımını iyi yapıcaksın bundan dolayı bende veteriner olmak istiyorum egzotik hayvanlar bölümü:D:D:D (bu dediğim şaka anlaşılmasın gayet ciddiyim.:beyfendi:

Zafer Bey

New member

Sayısalın kuvvetliyse olabilirsin tabi:)
Besliyenler besliyor bende besliyenlerdenim kafesi kokuyor haberin olsunda ne bu koku demeyin her gün belkide günde 2 kere değişltirirsen kokmaz.
Ama parmağı kaptırma sultana benzemez koparır;şaka değil:)
Birde şunu söyliyeyim evde tavşan,hamster,guinea pig,sincap,keklik,bıldırcın aklına gelen bütün küçük cins kuşları beslemiş biri olarak hayvan seven kokuya bakmaz besler ama anne ve baban olumsuz bakmıyorlarsa...

farukbas77

New member

Evet annem veya babam kızmasa evi hayvanat bahçesine çevirirdimde neyse:D
Okulda sayısal bölümdeyim ama notlarım iyi kötü gidiyor hadi bakalım hayılısı:D

Zafer Bey

New member

Bana göre hayvanat bahçesi güzel bir ortam ama sizinkiler tahmin ettiğim gibi...
Başka bahara...:)

farukbas77

New member

Hele ben bir veteriner olıyım o zaman tutamazlar beni haha:D Birde benim ileride yapacaklarım hakkında fikirlerim var.Hem veteriner olup hemde petshop sahibi olmak çünkü şimdiki petshop sahiplerinin çoğu hiç bir şey bilmiyor bende sattığım hayvanlar hakkında bilgi sahibi olup insanları bilgilendirmek ona göre beslemelerini söylemek istiyorum o zaman daha bilinçli hayvanseverler olur.Ve hayvanlar mutlu bir şekilde yaşar veee Allah ın da izniyle uzun ömürleri olur:)

sagocusero

New member

farukbas77' Alıntı:
Hele ben bir veteriner olıyım o zaman tutamazlar beni haha:D Birde benim ileride yapacaklarım hakkında fikirlerim var.Hem veteriner olup hemde petshop sahibi olmak çünkü şimdiki petshop sahiplerinin çoğu hiç bir şey bilmiyor bende sattığım hayvanlar hakkında bilgi sahibi olup insanları bilgilendirmek ona göre beslemelerini söylemek istiyorum o zaman daha bilinçli hayvanseverler olur.Ve hayvanlar mutlu bir şekilde yaşar veee Allah ın da izniyle uzun ömürleri olur:)
:) bende bunu düşünüyorum :) keşke sadece hayal kalmasa ;)

Enigma

New member

farukbas77' Alıntı:
Foto isteriz:blush:
ekledim fotoyu, şuana kadar yabani durdu,sadece sabahları etraf sessizken ötme benzeri deişik sesler çıkarıyor, elimde bişey vermeye çalışırken ısırmaya çalışmadı hiç, ve ayrıca kafeside kokmuyor, 5 günün sonunda temizledim kafesini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...