Şeker'imin fotoları :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

janjan

New member
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve Şeker'imin fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim. Siz uzmanların yorumları benim için çok önemli. Sizce sağlığı , formu , cinsi , tahminen yaşı konusunda yorumlarınızı bekliyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.

Foto adresi : http://imageshack.us/g/204/img0648j.jpg/

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Şeker'imin fotoları :)

Merhaba
MaşAllah Şekere :) Sağlıklı GÖrünüyor Tüyleri Felan güzel... Yanlız Kafesine biraz renk katmalısınız :)

janjan

New member

Cinsi ve cinsiyeti hakkında yorum yapabilirmisiniz. ayrıca kafesine renk katmayı istiyorum araştırıyorum. [hr]
Ayrıca yaşı konusunda da yorumlarınızı bekliyorum. Genç diye aldım :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

Yaşı Bencede Genc.. Benim Tahminime göre ortalama 3 4 aylık.. Pied Dış Görünüşten Cinsiyet Tesbiti Yapılmıyor .. Ötüşleri Nasıl Melodik Ötüyormu? tek tipmi? gerci yeniyse erkekse bile hemen melodili ötüşler yapmayabilir..Alışana kadar.

janjan

New member

Şuan evi ayağa kaldıracak şekilde melodili ıslıklı çığlıklı çok yüksek desibelli ötüyor ve kafesin içinde bi oraya bir buraya gidiyor. Keyfi gayet yerinde. Kafa sallıyor soytarılık yapıyor :) Gagasını gıcırdatıyor. Bu kadar çabuk alışacağını düşünmezdim. :) Ama kafessiz alıştırmak istiyorum serbest yaşam :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

janjan' Alıntı:
Şuan evi ayağa kaldıracak şekilde melodili ıslıklı çığlıklı çok yüksek desibelli ötüyor ve kafesin içinde bi oraya bir buraya gidiyor. Keyfi gayet yerinde. Kafa sallıyor soytarılık yapıyor :) Gagasını gıcırdatıyor. Bu kadar çabuk alışacağını düşünmezdim. :) Ama kafessiz alıştırmak istiyorum serbest yaşam :)
:f10: MaşAllah MaşAllah melodili ıslıklı ötttügüne göre erkek diyebiliriz ozaman... Alıştırırsınız Merak etmeyin sultanlar sıcak kanlılar Sadece ilgi Sevgi sabır a bakıyor bu işler :)

janjan

New member

Bakalım. Umarım alışır. En çok istediğim olaylardan biri ele gelmedir. Ayrıcada konuşturma çabalarımda yarından itibaren başlayacaktır :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

Sabahları Özellikle Uyandıktan Sonra keyifli iken Sürekli Tekrar et kelimeleri :) Zihinleri acık oluyor :D

bencede kafese biraz renk katmalısınız o plastik tünekler yerine gerçek ağaç dalları kaoyabilirsiniz.Ben dut ağacından dal parçaları kesip kaynar suyla yıkadım ve hemen üstünden soğuk suyla geçtim dezenfekte açısından.İstiyosanız Benim kızım sultanın kafesinin fotolarının linkini verebilirim.:blush:

janjan

New member

Çok iyi olur. Kafesinizin linklerini verirseniz daha rahat hareket edebilirim. Ayrıca bugün ötüşlerini tek tona düşürdü ama muhabbet kuşu gibi ötüyor. Dişi ve erkek ötüş videoları izledim bugünkü ötüşü ne dişi ne erkek gibi :) bilgidiğimiz muhabbet kuşu gibi ötüyor.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...