Satış Forumumuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Bu konuyu kapatıyorum İlanlarımız bu bölüm dedir...İlanlarınızı oraya açmanız gerekiyor..İlanlar yönetici onayından sonra yayınlanır.

Cvp: Satış Forumumuz

Kusura bakmayın satış forumu açıyorsunuz, tel, meil adresi verilmesini yasaklı yorsunuz, bu işten bişey anlamış deilim.Bu ne perhiz ne lahana turşusu...Sitenizde alış verişlerden rahatsız oluyorsanız veya olumsuzluklar oluyorsa satışa kesinlikle izin vermeyiniz, satışın ''Ş '' harfinden bile söz etmeyiniz...Saygılar[hr]
Demokrasi olan ülkelerde ve sitelerde olumlu veya olmsuz yorumlar ve fikirler olabilir hepsine saygı duymak lazımmm...En azından doğruyu bulmak için...tşkler

Kunal87

New member

Yahya bey;

Bu kuralı isteyen benim bunu şöle düşündüm;
Herhangi bir üye diyelim ilanı verdi. İletişim adresi olur ise bu siteye mutlak bidaha ugramayacaktır. Ama iletişim olmaz ise mutlaka ilanını takip etmek zorunda olacaktır. Ve özelden msjlaşacaktır. Yanlış isem yanlışsınız deyin.Yahya bey siz zaten sultanciktada aynı konuları açmışsınız.

Saygılar,

Kunal87' Alıntı:
Yahya bey;

Bu kuralı isteyen benim bunu şöle düşündüm;
Herhangi bir üye diyelim ilanı verdi. İletişim adresi olur ise bu siteye mutlak bidaha ugramayacaktır. Ama iletişim olmaz ise mutlaka ilanını takip etmek zorunda olacaktır. Ve özelden msjlaşacaktır. Yanlış isem yanlışsınız deyin.Yahya bey siz zaten sultanciktada aynı konuları açmışsınız.

Saygılar,
türlerde

Düşündügünüz yönde haklı olabilirsiniz...Ben çeşitli türlerde hobici olarak kuş üretiyorum ve tüm sitelere hemen hemen gerçek ismimle nick kullanmadan üyeyim.Sizi ve diger bahsettiğiniz siteyi 2 ay kadar önce rasgele buldum ve üye oldum, amacımda kuş satmak deil, elimde satmak için kuş yetiştiremiyorum zaten(açıkcası yok satıyorum)...Buralara üye olmamın sebebi bilği dagarcığımı daha da genişletmek ve bildiklerimide saklamadan ihtiyacı olanlarla paylaşmak...Ciddiyetimde gerçek isim ve soy isimle üye olmamım bir göstergesidir...Saygılar...

Kunal87

New member

Dileyen istedigi gibi kuş satıp alabilecektir istedigi gibide ilan koyabilir fakat dedim gibi iletişim olmayacak.Bunun nedeni ilanı koy bidaha ugrama olmayacak.sölediklerim sizin için degildi zaten cok iyi paylaşımlar yapıyorsunuz.

saygılar iyi paylaşımlar

mervano

New member

satışlarda ilan veren arkadaş konu başlığına hangi şehir olduğunu yazarsa hem zaman kaybı olmaz hemde aradığı kuşu daha çabuk bulurmalum çoğu satıcı sadece elden satış yapıyor.

polat

New member
Yavrularımı kan değişimi için değiştirmek istiyorum Ankara

b_orhunergul' Alıntı:
polat' Alıntı:
İlanlarımız bu bölüm dedir...İlanlarınızı oraya açmanız gerekiyor..İlanlar yönetici onayından sonra yayınlanır.
Yazınız yanlış yerde olmuş, ilanınızı buraya açtıktan sonra yöneticilerin onayından geçerse yayınlanacaktır.İyi forumlar.
tamam onaylamazlarsa da yayınlanmaz bunu sorun etmem nasıl bilirlerse siteyi henüz tanımıyorum ama canları sağolsun heryerin bir işleyişi var nereye yazmam lazım peki ?

ßiLaL

New member

Yukarıdaki ilanınızın onaylanmaması için bir sorun yok.biraz daha vakit geçirirseniz forumda bizleri daha iyi tanıyabilirsiniz:)

ilanınızı da
http://www.sultanpapaganlari.com/forum-satis-takas-ilanlari
buraya acabilirsiniz.

Okan

New member
Cvp: Cvp: Cvp: Cvp: Satış Forumumuz

polat' Alıntı:
b_orhunergul' Alıntı:
polat' Alıntı:
İlanlarımız bu bölüm dedir...İlanlarınızı oraya açmanız gerekiyor..İlanlar yönetici onayından sonra yayınlanır.
Yazınız yanlış yerde olmuş, ilanınızı buraya açtıktan sonra yöneticilerin onayından geçerse yayınlanacaktır.İyi forumlar.
tamam onaylamazlarsa da yayınlanmaz bunu sorun etmem nasıl bilirlerse siteyi henüz tanımıyorum ama canları sağolsun heryerin bir işleyişi var nereye yazmam lazım peki ?
satış-takas ilanları bölümüne açabilirsiniz.Yöneticiler tarafından ilanınız onaylandıktan sonra ilanınız yayına alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...