Rüzgar'ım kaçtı.

Zignarut

New member
Merhaba arkadaşlar , 
İki gün önce Rüzgar'ımı (4 aylık WF Erkek Sultan) kaçırdım.
Akşam saatleriydi , salonda uyuyordum. Rüzgar ise odamda salınmış halde tüneğinde oyun oynuyordu ve kapı kapalıydı. Bizim pencerelerde sineklik var , bir tek mutfak penceresinde yok ancak perde her zaman çekilmiş halde olur. Neyse , annem kapıyı açmış odamın temizlik için. Rüzgar da yanıma uçmuş. Sonra tekrar odama uçmuş oradan da mutfağa dalmış. O gün esintiliydi hava ve perde açılmış. Mutfak penceresinden uçmuş. Annem seslendi , uyandım koştum arkasından seslendim ancak dönmedi. Fazla uzaklaşmaz diye düşündüm 3-4 apartmanın çatısına çıkıp seslendim ıslık çaldım sesimi duyup döner diye ancak nafile.
Üstümdeki şoku hala atlatabilmiş değilim. Döner umuduyla bütün pencerelerdeki sineklikleri çıkardım gelirse girebilsin diye. Etrafa haber saldım gören duyan olursa diye. Ne yapabilirim daha fazla bilmiyorum.

Ynt: Rüzgar'ım kaçtı.

Guzelde kusmus yahu... Etraftaki esnafa bilgilerini birak ve duyarlarsa sana haber vermelerini rica et.. Belki donus yaparlar..

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Zignarut

New member
RE: Ynt: Rüzgar'ım kaçtı.

aydogdu' Alıntı:
Guzelde kusmus yahu... Etraftaki esnafa bilgilerini birak ve duyarlarsa sana haber vermelerini rica et.. Belki donus yaparlar..

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Haber verdim , bakkal petshop merkezi neresi varsa.
Umudum yok ama bekliyorum bakalım. Çünkü dağın bitişinde oturuyoruz bir sokak arkamız gözünün gördüğünce orman... :(