Rodi

skuygur

New member
Ailemize yeni bir üye katıldı... İsmini Rodi koyduk... Şimdilik ılımlı bir tavır içindeyiz. Zaman içerisinde Rodi ile anılarımızı burada paylaşırım. Şimdilik sadece resmini koyabiliyorum. Bu arada isim konusundaki düşünceniz nedir ? Koyduğumuz isim hakkında yorum yaparsanız sevinirim...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Ailemize hoşgeldiniz,
ismini beğendim. Sağlıkla uzun yıllar yaşasın.

[quote="skuygur" pid='428400' dateline='1493727754']
Ailemize yeni bir üye katıldı... İsmini Rodi koyduk... Şimdilik ılımlı bir tavır içindeyiz. Zaman içerisinde Rodi ile anılarımızı burada paylaşırım. Şimdilik sadece resmini koyabiliyorum. Bu arada isim konusundaki düşünceniz nedir ? Koyduğumuz isim hakkında yorum yaparsanız sevinirim...

[/quote]

Cinsi nedir ??? Cimen papagani mi ??

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[quote="ElestiriBey" pid='428466' dateline='1493795265']
Valla büyük bir maşallah rengine hayran kaldım doğrusu.
[/quote]

Nedir bu hocam cimen mi

skuygur

New member
Düşünceleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar... Forpus Papağanı... Erkek... Şöyle bir sene falan biz bize olalım diyoruz ... Sonra tabiki yanına eş alacağız...

skuygur

New member
teober71' Alıntı:
ElestiriBey' Alıntı:

Nedir bu hocam cimen mi

Bende çimen de var... Onlar ayrı bir alem. Erkek olan çok zeki oluyor. Meraklı oluyor... Evini 2-3 defa tarif et yerini biliyor. Yiyecek ayırt etmiyorlar. Bakımları çok kolay.

[quote="skuygur" pid='428478' dateline='1493801234']
teober71' Alıntı:
ElestiriBey' Alıntı:

Nedir bu hocam cimen mi

Bende çimen de var... Onlar ayrı bir alem. Erkek olan çok zeki oluyor. Meraklı oluyor... Evini 2-3 defa tarif et yerini biliyor. Yiyecek ayırt etmiyorlar. Bakımları çok kolay.
[/quote]

Hocam bendeki erkek mi ??

[quote="skuygur" pid='428478' dateline='1493801234']
teober71' Alıntı:
ElestiriBey' Alıntı:

Nedir bu hocam cimen mi

[/quote]

Satan petshop 7-8 aylik dedi int sordum sorusturdum yavru oldugu soylendi alali 1 ay oldu oyle cennetler gibi merakli degil 1 aylik denememde hic merakli degil sıkıcı gelmeye başladı

skuygur

New member
Evet erkek. Hareketsiz olmasının sebebi yavru olduğu için olabilir. Gözlerinde halka yok. Bence de 1 yaşında falan değil. Ama kaç aylık dersen bilemem. İstersen benim şarkıcıların resmini sana WhatsApp'tan (*********) gönderebilirim. Hatta sesini kaydedip bilgisayarda işledim. Yani temizledim. İstersen onu da gönderebilirim. Çok akıllı oluyorlar. Ne versen yerler. Öyle yemek ayırt etme huyları yoktur. Erkekler cesur oluyor. Hareketli oluyor. Ötüşleri çok güzel. Genelde zeminde dolaşmayı severler. Büyüdükçe kuyrukları uzayacak çok güzel olacak. Ayrıca ilk kanat altlarında sonra kanadın üstüne doğru mavi tüyleri çıkacak.

Ben de Vision kafes almayı düşünüyorum. Siz kafes hakkındaki yorumlarınızı alsam benim için çok iyi olur. M01 modelini düşünüyorum.

Serkan bey forumlarımızda arama yaparsanız Hagen Kafesle ilgili ben dahil bir çok üyenin yazmış olduğu görüşlerini bulabilirsiniz. Ayrıca forum kuralları gereğince mesaj içerisinde telefon no paylaşılması yasak olduğu için mesajınızı düzenledim. Geçmişte bu yüzden sorun yaşayan üyelerimiz olmuştu. Mümkünse numara, mail vs gibi bilgilerinizi özelden iletin. Teşekkürler.