Paşanın videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Cvp: Paşanın videosu

o size bağlı bişey ister alın ister almayın zaten siz ilgilenince canı sıkılmaz ama eş olsun derseniz yavru almak isterseniz alın

farukbas77

New member

Bence en iyisi eğitimli bir çift sahibi olmak bazı sıkıntılar olduğunda papağanlarınızla bir sorun yaşamazsınız.Bundan dolayı papağanınızla ilgilenmeyi arttırın ve elinize alıştırma eğitimlerine başlayın.

şu anda şöyle bir eğitim uyguluyorum
kafesteki tünekleri çıkarıyorum
sonra elimi kafese sokup kuşun parmağıma çıkmasını sağlıyorum biraz kaçar gibi yapıyor ama sonra parmağıma geliyor
bilmiyorum ne kadar doğru ama daha önceden forumdaki diğer yöntemler pek işe yaramadı şu an bu yöntemi deniyorum
ve bugün çubuk krakeri sevdiğini fark ettim ve elimden yiyor
dal darıyı ne hikmetse önceden yerdi şimdi yemiyor artık çubuk kraker ile eğitime devam edeceğim
inşallah bu sefer sonuca ulaşırım...:kafasi-karismis:

farukbas77

New member

Dal darıyı fazla vermiş veya kafesinde asılı bırakmanızdan kaynaklanıyor olabilir.Artık onu klasik bir yiyecek olarak görüyor olabilir.Kraker ballı kraker mi yoksa çubuk kraker mi?Çubuk krakerse üstündeki tuzları alın ve fazla vermeyin yararlı bir şey değil.Mahir abinin paylaştığı ballı krakeri yapmayı deneyin.Çok güzel bir kraker yapımı denemekten zarar gelmez:D

mahir

New member

farukbas77' Alıntı:
Dal darıyı fazla vermiş veya kafesinde asılı bırakmanızdan kaynaklanıyor olabilir.Artık onu klasik bir yiyecek olarak görüyor olabilir.Kraker ballı kraker mi yoksa çubuk kraker mi?Çubuk krakerse üstündeki tuzları alın ve fazla vermeyin yararlı bir şey değil.Mahir abinin paylaştığı ballı krakeri yapmayı deneyin.Çok güzel bir kraker yapımı denemekten zarar gelmez:D
benim çikoda dal darı yemiyor bende o krakerlerden yapacam resimlere bakınca güzel gözüküyo
( benimde canım çekti :D :D :D )

dragomir

New member

ben zilliyi elime 2 günde alıştırmıstim ama zilli yavruydu:gulumseme: çapkinin en sevdigi yiyeceklerden biri cips zararli oldugu icin fazla vermiyorum ama bu seferde ustume ci:gulumseme:kiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...