Paşanın Kafesi ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nik35

New member
Kafesin ayrıntılı fotoğraflarını paylastım. Neyi nasıl ve nereye koymalıyım tüneklerin konumları nasıl? Yardımlar için teşekkürler şimdiden...
alt kısım:35 cm ve üst bombe:45cm çapında yükseklik ise:65 cm

Cvp: Paşanın Kafesi ..

numan napmışın sen ya.kuşa hareket edecek yer bırakmamışsın.bir kere kafesin kendisi en başta paşaya uygun değil.o alttaki plastik tünekler çok gereksiz hatta kuş için zararlı.paşa gerinmek istese nasıl gerinecek?

Noldor

New member

Hem Kemal hemde Taylan abiye katılıyorum.Kafes öncelikle uyumsuz daha sonra ise kafesi o kadar çok doldurmuşsun ki Allah korusun paşa korksa zıplasa bi yerlere sıkışabilir.Durumunuz varsa kafesi değiştirin derim yoksada malzemeleri azaltıp Paşaya daha geniş bi yer bırakın kolay gelsin.

nik35

New member

o kalın olan da mi gereksiz? diğerlerini kaldırdım zaten de o en alttaki kalın tüneği kaldırmadım

bugrahan

New member

altta ve üsste 1 er tünek aynı zamandada bir salıncak yeter diye düşünüyorum.anı zamanda oyalanması için zil vs koyabilirsin.bu şekilde daha rahat olur.:gulumseme:

nik35

New member

bugrahan' Alıntı:
altta ve üsste 1 er tünek aynı zamandada bir salıncak yeter diye düşünüyorum.anı zamanda oyalanması için zil vs koyabilirsin.bu şekilde daha rahat olur.:gulumseme:
saolasınız buğra bey. eksik olmayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...