Paşa kafasını kaşıtmaya başladı ama ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glcn

New member
Selam arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır kafasını kaşıtmaya başladı paşa parmağımı uzatmam yetiyor yanıma gelmesi için ama o kafesin içinde ve benim elim dışında tabi elimi kafese soktuğumdaysa köşeye sinip kımıldamıyor bile şimdi nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler :blush:

G

Guest

Guest
Cvp: Paşa kafasını kaşıtmaya başladı ama ?

eğitim için daldarıyı kullanın:sleepy:

glcn

New member

daldarıya zaten bayılıyor bende veriyorum özelliklede parmağımın üstünde veriyorum daldarıyı ordan yemeğe alıştı

sagocusero

New member

ozaman işiniz kolay elinizde tutun dal dırıyı avcunuzun içinde o gelip yiyicek :) yavasca yukarı çkardın [ omzunuza dogru ] sonra 1 yerde durun kolunuzda fln o ilklerde teredüt ede bilir ama o daldarı yı ymeek için :) avcunuzdan üste yavas yavas çıkıcaktır :) diye düşünüyorum :) youtubede öyle bir video izlemiştim :)

farukbas77

New member

daldarını ufalamadan ona doğru uzatın ve daldarını ağzına yaklaştırıp vermeden yavaş yavaş çekin elinize doğru elinize gelmesi için zorlayın yani:D

farukbas77

New member

Evet nesinden hoşlanıyorlar bilmiyorum ama elbet bir şeyden dolayı seviyorlardır:D Bende alamaya çalışıyorum ama bir türlü nasip olmuyor:)

glcn

New member

allahtan dal darıyı seviyor diğer yiyeceklerin ya yüzüne bakmıyor ya da yemliği kafesin içinden çıkarıp atmak için herşeyi yapıyor :F:

glcn

New member

paşanın ne yaptığına inanamıcaksınız kafesinin kapısını açıp çıkmış uçmaya başlayınca da korkmuş ve sağa sola çarpmış :no: gagasının üstü burun deliklerinin ortası yara yüzülmüş gibi duruyor herhangi bir ilaç tarzında birşey kullanmalımıyım oraya kendi haline mi bırakayım :no:

Teramcyn'in göz pomadı var eczaneden alıp yara bölgelerine sürün. Resim ekleyin. Kuşunuzu salmayın ve sizden habersiz çıkabilmesine engel olun.

bugrahan

New member

bu olaydan sonra dışarı çıkarmaya uzun bir süre ara verin..çünkü korkusu olduğu halde dışarı çıkarırsanız daha beteri olur.elinize alıştırıp dışarı çıkarmanız daha iyi..

glcn

New member

Elaman' Alıntı:
Teramcyn'in göz pomadı var eczaneden alıp yara bölgelerine sürün. Resim ekleyin. Kuşunuzu salmayın ve sizden habersiz çıkabilmesine engel olun.
bu teramcyn bizim kullandığımız değil mi bir de resmi bir türlü yükleyemedim nerden yükleyebilirim bir adres verebilirmisiniz. kapısına mandal taktım açamıcağı şekilde ve evett dışarı çıkarmıcam bir süre [hr]
tamam sonunda yükledim resmi teramcyni yarın hemen alıyorum farklı birşey yapmam gerekir mi acaba ve bu teramcyn nasıl kullanmalıyım

Bizim kullandığımız özellikle de surat bölgesine kullanacağınız için ağır kaçabilir diye bunu önerdim. Bu göz için olduğu için daha hassas ve antibiyotik oranı düşüktür. Ama temin edemiyorsanız ince tabaka bizim kullandığınızdan sürseniz de olur.

glcn

New member

yarın hemen alırım o sorun değil bir yara daha var burnun üstündekinden başka foto da belli o da zaten nasıl kullanma mı önerirsiniz peki günde kaç defa sürülmeli

Günde 1 - 2 sefer sürseniz yeter. gözüne kaçırmamaya ve çok korkutmamaya özen gösterin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...