Papağanımla ilgili bir sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuannaken

New member
Merhaba arkadaşlar ben sultanımı yeni aldım ve dişi olduğunu öğrendim bazı sitelerde dişilerin konuşamayacağı ve taklit yapamıyacağı söyleniyo bu doğru mu yoksa taklit yapıp konuşabilirler mi aslında değiştirmeyi de düşündüm ama alıştım da yardım eder misiniz?

bugrahan

New member
Cvp: Papağanımla ilgili bir sorum var

sultan papağanlarında dişilerin konuşma ihtimali imkansız denecek kadar düşük..ama konuştuğunu iddia edenler var..çeşitlie sesleri de erkekler gibi taklit edemezler..

akin06

New member

Kardeş bende aldım grey türüydü adam bana erkek dedi aldım baska petshoplara gittiğimde dişi dediler bende dişi istemedim gitti lupino türü erkek ile dğiştirdim... Eğer alıştıysxan bişey diemem ama erkek daha ii olur...

bugrahan

New member

eğer lutinonuzun kesin cinsiyetini öğrenmek isterseniz ötüş videosu ekleyebilirsiniz..ötüşüne bakılarak cinsiyet tahmini yapılabilir..

ben tek besleyecek olsam(kii kesinlikle önermem) kesinlikle dişi beslerdim. erkeklerden çok daha çabuk evcilleşirler ve daha az kaprisli daha gürültüsüz daha mülayim olurlar. sultaninizi seviyorsanız kesinlikle degistirmeyin zaten erkek olsa bile konuşacağı garanti değil ihtimaldir. gerekli eğitimi verirsiniz sürekli konuşursunuz sultanın konuşacağı yoksa yine konuşmaz.

serkan1

New member

konuşturmak istiyorsanız yavru almanız daha doğru olur benim 4aylık olcak 1aya yakın zamanda adını sölemeyi öğrendi bütün gün söleyip duruyo şimdi yeni kelimeler öğretiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...